Mistra naiskond pidi Balti mere liigas Leedu klubi paremust tunnistama | Käsipall

1911218hebb8t24

Mistra naiskond koges rasket kaotust Leedu klubile Balti mere liiga mängus. Leedu klubi ületas Mistra võistkonna ja saavutas selgesõnalise võidu. Kuigi kaotus oli valus, näitas Mistra naiskond siiski oma pühendumust ja võitlusvaimu käsipallis. Tuleb tunnustada nende jõupingutusi ja loota, et järgmistes mängudes suudavad nad näidata oma tõelist potentsiaali ning naasta võidukate tulemustega. Jääme huviga ootama nende järgmisi esitusi ja loodame, et nad suudavad tulevikus võidufiniši ületada.

Sel hooajal esmakordselt loodud naiste käsipalli Balti mere liigas kohtus Mistra reedel Leedu tiimiga Vilniuse Egle. Naiskonnad paiknesid enne mängu tabelis vastavalt viiendal ja seitsmendal kohal. Sellel nädalavahetusel toimuvad sarja viimased matšid ning pühapäevaks on selge, kes meistriks tuleb.

Mistra jäi juba algusest peale turmtule alla, kui kaitses ei suudetuid vastaseid peatada ning rünnakul oldi ise hädas realiseerimisega. Esimese poolaja keskpaigas viskas Rita Rakauskiene leedulannad ette 13:5. Perioodi lõpus eestlastele midagi lihtsamaks ei läinud ning vaheajale mindi Maarja Treimani värava järel seisul 14:23.

Teise poolaja algul küll eestlased vahet suuremaks ei lubanud, kuid kuna kaitses ei saadud kuidagi pidama, siis juhtis Egle siiski 45. minutil 34:21. Mistra sai paari värava võrra lähemale, kuid ohtlikuks vastastele ei saadud ja lõppskooriks jäi tablool 29:40. Maarja Treiman ja Karmen Saar viskasid Eesti klubi resultatiivseimatena 12 ja kaheksa väravat. Leedulannade poolelt viskas Rakauskiene üheksa väravat.

“Kaitses olid täna liiga suured augud ja vastane oli meist täna füüsiliselt üle ning jooksis kõvasti rohkem. Homme peame kõvasti parandama suhtlust just sellel pool platsi ning paremini tagasi jõudma. Kahjuks ka endal ei piisanud täna lõpuni jõudu,” olid Treimani esimesed kommentaarid pärast kohtumist.

Loe rohkem:  Serviti teenis Balti liigas ülekaaluka võidu | Käsipall

Laupäeval läheb Mistra vastamisi Cascada – HC Garliavaga ning Balti mere karika debüüthooaeg lõpetatakse pühapäeval VMSM Sostines Taurase vastu. Kõik vastasseisud on nähtavad Balti liiga Youtube’i kanalil.

Kahjuks pidi Eesti käsipalliklubi Mistra naiskond Balti mere liigas Leedu klubi ees alla vanduma. Kuigi tulemus polnud soovitud, on oluline meeles pidada, et kaotused on osa spordist ning need pakuvad võimalust õppida ja kasvada. Mistra naiskond võib oma jõupingutuste ja visaduse kaudu tugevamaks saada ning tulevikus saavutada suuremaid võite. Oluline on säilitada positiivne meeleolu ja jätkata tööd oma eesmärkide poole liikumisel. Eestis on kindlasti palju pühendunud käsipallifänne, kelle toetus aitab klubi edu saavutada.