Aleksandr Smirnov tuli 14. korda Eesti meistriks | Lauatennis

2320851h76e8t24

Estonian table tennis player Aleksandr Smirnov has once again achieved greatness by winning his 14th national championship title. With incredible skill and dedication, Smirnov has solidified his status as one of the best in the country. His dominance on the table has captivated fans and opponents alike, making him a true force to be reckoned with in the world of table tennis. Join us in celebrating the remarkable achievements of this talented athlete as he continues to make his mark in the sport.

Eesti meistriteks lauatennises krooniti pühapäeval Aleksandr Smirnov ja Reelica Hanson.

Eesti reitingus teist kohta hoidev Smirnov võttis finaalis kindla 4:0 võidu edetabeli esinumbri Vallot Vainula üle. Naiste edetabelis samuti teisel kohal olev Reelica Hanson edestas Eesti reitingu neljandat mängijat Arina Litvinovat tulemusega 4:1.

Aleksandr Smirnovile oli see juba 14. individuaalne Eesti meistritiitel, Reelica Hansonile aga esimene. Pronksmedalid võitsid meestest Madis Moos ja Maksim Vuhka ning naistest Kätlin Põldveer ja Airi Avameri.

Lisaks individuaalsetele meistritele selgitati välja Eesti parimad paaris- ja segapaarismängijad. Meeste paarismängu esikoht kuulus Pert Marten Lehtlaanele ja Madis Moosile, teiseks tulid Markkos Pukk ja Mart Luuk, kolmanda koha saavutasid Vallot Vainula ja Aleksandr Smirnov ning Andrei Maltizov ja Osqar Pukk.

Naistest olid parimad Kätlin Põldveer ja Reelica Hanson, edestades finaalis Liisi Vellnerit ja Vitalia Reinolit. Kolmanda koha võitlesid välja Olesja Ketško ja Arina Litvinova ning Angela Laidinen ja Elis Türk.

Segapaarismängu võidu võtsid Aleksandr Smirnov ja Kätlin Põldveer, teise koha saavutasid Vallot Vainula ja Airi Avameri, kolmandaks tulid Maksim Vuhka ja Vitalia Reinol ning Toomas Libene ja Olesja Ketško.

Eesti Meistrivõistluste pidulikul avatseremoonial andis Eesti Lauatenniseliit ühtlasi üle ka auhinnad 2023. aasta parimatele.

2023. aasta parimad:

Parim meesmängija – Vallot Vainula
Parim naismängija – Valeria Hachard
Parim noormees – Markkos Pukk
Parim neiu – Arina Litvinova
Parim noorte treener – Liidia Andreeva
Parim meesveteran – Rein Lindmäe
Parim naisveteran – Kai Thornbech
Parim võistluste peakohtunik – Aleksandr Kirpu

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Aleksandr Smirnov on tõeline lauatennise meister Eestis, võites juba neljateistkümnendat korda Eesti meistrivõistlustel. Tema pühendumus ja oskus mängus on korduvalt tõestanud tema võimekust ning pannud teda tõeliseks legendiks lauatennise maailmas Eestis. Smirnovi võidud on inspireerivaks eeskujuks teistele noortele mängijatele ning tema saavutused rõõmustavad kogu Eesti lauatennise kogukonda. Ootame põnevusega, mida tulevik toob sellele silmapaistvale sportlasele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga