Serviti teenis Balti liigas ülekaaluka võidu | Käsipall

2291517hbab1t24

Serviti käsipallimeeskond võitis viimati Balti liigas šokeeriva ja ülekaaluka võidu, näidates oma ületamatut võimekust ja meeskonna tugevust. Nende võidukas esitus tõstab märkimisväärselt nende võimalusi liiga võitmiseks ning teeb neist kindla favorite. Serviti on järjepidevalt tõestanud end kui üks tippmeeskondi piirkonnas ning nende fännide entusiasm ja toetus on märkimisväärne. Kas nad suudavad jätkata võidulainel või ootab neid ees uued väljakutsed? Selles põnevas käsipalli maailmas pole kunagi igav, seega hoiame silmad kindlasti Serviti meeskonnal ja nende edulugudel.

Põlva Serviti teenis käsipalli Balti liiga põhiturniiri eelviimases mängus kindla võidu, kui alistas Klaipeda Dragunase 37:28 (21:12).

Veel viis minutit pärast mängu algust juhtis Serviti 2:1, esimest korda suurenes eduseis kaheväravaliseks kümnendal minutil. Veerand tundi kestnud kohtumise järel suurendas Henri Sillaste edu kolmeväravaliseks, kümme minutit hiljem ehk mängu 25. minutil juhtis Serviti juba skooriga 17:10.

Teisel poolajal jäi mängupilt samasuguseks, Serviti eest viskasid kordamööda väravaid Hendrik Varul, Alfred Timmo ja Jürgen Rooba. 45. minutil oli mänguskoor 31:22, 10 minutit hiljem 36:27 ning mängu lõpus jäid tabloole numbrid 37:28.

Serviti suurimad skooritegijad olid Hendrik Varul ja Alfred Timmo seitsme väravaga ning Jürgen Rooba kuue väravaga.

“Väga hea mäng ja väga hea kaitse, just esimesel poolajal. Väravavahi Varuski poolt samuti hea partii. Esimesel poolajal oli vaid üks tehniline viga – paremini ei olekski saanud minna,” kommenteeris peatreener Kalmer Musting.

Laupäevane võit viis Serviti üldtabeli esikohale. Põhiturniiri jääb lõpetama kodumäng 9. märtsil, kui külas on teisel kohal asuv ZRHK Tenax Dobele.

Kokkuvõttes võib öelda, et Serviti oli ülekaalukas Balti liiga käsipalli mängus, näidates oma tugevat võimekust ja meeskonnatööd. Nende võit tõestas nende pühendumust ja treeningu rasket tööd, mille tulemusel saavutasid nad suurepärase tulemuse. See võit on kindlasti põhjus rõõmuks ja uhkuseks kogu meeskonnale, fännidele ja kõigile, kes seda mängu jälgisid. Serviti on kindlasti näidanud oma mängupotentsiaali ja valmisolekut võidelda ka tulevastes kohtumistes. Eesti käsipallil on kindlasti põhjust endale aplodeerida nende saavutuste eest.

Loe rohkem:  Mistra tagas endale koha Balti liiga veerandfinaalis | Käsipall