Rapla sai kodusaalis Ogre üle tähtsa võidu | Korvpall

2176741h8ccdt24

Tere tulemast Rapla spordisõpradele! Eelmisel nädalal sai meie kodusaalis toimunud põnevas korvpalli matšis meie meeskond Ogre üle tähtsa võidu. See oli haarav ja võimas mäng, mis tõi meile palju rõõmu ja elevust. Meie korvpallimeeskond on tõestanud end tugeva ja võiduka jõuna ning meil on hea meel jagada seda võidurõõmu kogu kogukonnaga. See võit tõestab meeskonna pühendumist ning annab meile veelgi suurema motivatsiooni tulevaste võitude poole püüdlemisel. Loodame, et te kõik jätkate meie meeskonna toetamist ja jagate meie rõõmu selle märgilise võidu üle! Aitäh teile kõigile ja elagu Rapla korvpallimeeskond!

Eesti-Läti korvpalliliigas toimus kolmapäeval üks kohtumine, kui Rapla oli kodusaalis 72:61 üle BK Ogrest.

Rapla võitis avapoolaja viie punktiga, viimast veerandaega alustati 51:51 viigiseisul. Veel kaks minutit enne lõpusireeni juhtis Rapla 62:61, aga kodumeeskond lõpetas kohtumise 10:0 vahespurdiga ja kirjutas tabelisse teise järjestikuse võidu.

Kaheksa mehega – kellest Karmo Kilk pääses platsile seitsmeks minutiks – mänginud Rapla resultatiivseim oli 17 punkti visanud ja viis lauapalli võtnud Martin Paasoja, Volodõmõr Ševtšenko arvele jäi 16 punkti. Rapla tabas väljakult viskeid 39-protsendiliselt, lauavõitlus kaotati 38:51.

Ka hooaja avamängus Ogre alistanud Raplal on tabelis üheksa võitu ja 14 kaotust, mis annab neile 11. koha. Ogrel on 13 võidu ja 11 kaotusega tabelis seitsmes positsioon.

Korvpalli mäng Rapla ja Ogre vahel oli täis põnevust ja pingeid ning lõppes Rapla jaoks väga olulise võiduga kodusaalis. Rapla meeskond näitas suurepärast meeskonnatööd ja viskekindlust, mis aitas neil võidu võtta. Kogu meeskond ja fännid olid mängu lõpus ülevas meeleolus ning see võit tõi kindlasti rõõmu kogu Rapla kogukonnale. See võit annab meeskonnale kindlasti suure enesekindluse ja motiveerib neid veelgi tulevikus paremini esinema.

Loe rohkem:  Drell pääses Bullsi pingile, James vedas Lakersi suurest kaotusseisust võidule | Korvpall