Drell pääses Bullsi pingile, James vedas Lakersi suurest kaotusseisust võidule | Korvpall

2286474h6c6bt24

Tere tulemast Eesti korvpalli maailma, kus põnevad mängud ja uskumatud võidud ei ole haruldased! Viimase aja kuumim teema on kindlasti Drelli ja Jamesi suurepärased esitused – Drell pääses Bullsi pingile ning aitas meeskonnal võiduni, samal ajal kui James vedas Lakersi suurest kaotusseisust võidule. Need mängijad on tõestanud oma oskusi ja kirge korvpalli vastu ning teinud Eesti rahvale uhkeks. Järgmine mäng võib olla veelgi põnevam – jälgige seda, et näha, mis imelisi hetki meie korvpallurid teile pakuvad!

Korvpalliliigas NBA pääses Eesti korvpallikoondislane Henri Drell Chicago Bullsi pingile, kuid mänguminuteid ei teeninud.

Bulls sai kodus lisaaja järel 132:123 jagu Cleveland Cavaliersist. Külalismeeskond juhtis viimasel veerandajal 12 punktiga, aga Bulls suutis järele tulla ja mängu lisaajale viia, seal jäädi peale 29:20.

Bullsi parim oli DeMar DeRozan 35 punkti ja kümne lauapalliga, Nikola Vucevic panustas 24 punkti ja 13 lauapalliga ning Ayo Dosunmu lisas 21 punkti.

Los Angeles Lakers tänu võimsale viimasele veerandajale 116:112 jagu linnarivaalist Clippersist. Pärast tasavägist avaveerandit mindi poolajapausile Clippersi 66:52 eduseisus. Neljanda veerandi alguses kasvatas Clippers eduseisu 21-punktiliseks – 98:77. Siis aga hakkas Lakers LeBron Jamesi juhtimisel vahet jõudsalt vähendama. Kui mängida oli täpselt neli minutit, tabas Anthony Davis mõlemad vabavisked ja tablool olid viiginumbrid 106:106. Seejärel viis Rui Hachimura kaugvise Lakersi üle pika aja juhtima ja seda edu enam käest ei antudki.

James viskas enda 34 punktist 19 viimasel veerandajal, seejuures tõi ta sel veerandil kolm punkti rohkem kui kogu Clippersi meeskond. Lisaks andis James kaheksa tulemuslikku söötu ja võttis kuus lauapalli. Davis lisas 20 punkti ja võttis 12 lauapalli, D’Angelo Russell panustas 18 ja Hachimura 17 punktiga.

Loe rohkem:  Raudla: Drell ootas eestlasliku jonnakusega oma aja ilusti ära | Korvpall

Clippersi parim oli Kawhi Leonard 26 punkti, seitsme lauapalli ja kuue korvisööduga. James Harden lisas 23 punkti ja võttis üheksa lauapalli.

See oli Lakersi ja Clippersi viimane omavaheline põhihooaja kohtumine ühises kodusaalis. Meeskonnad on alates hooajast 1999-2000 mänginud mõlemad Crypto.com Arenas, varasema nimega Staples Centeris, kuid järgmisest hooajast vahetab Clippers saali.

Sloveenia täht Luka Doncic sai kirja kolmikduubli, kui Dallas Mavericks alistas 136:125 Toronto Raptorsi. Doncic viskas 30 punkti, võttis 11 lauapalli ja andis 16 resultatiivset söötu. See oli äsja 25-aastaseks saanud Doncic hooaja 11. ja ühtekokku karjääri 67. kolmikduubel.

Kyrie Irving tõi Dallasele 29 ja P.J. Washington 23 punkti. Toronto parim oli Immanuel Quickley 28 punkti ja üheksa korvisööduga, RJ Barrett lisas 26 punkti.

LA Clippers – LA Lakers 112:116

Korvpalli fännid Eestis on kindlasti elevil Fredrik Drelli ja LeBron Jamesi suurepäraste saavutuste üle viimastel mängudel. Drelli korduv pääsemine Bullsi pingile näitab tema pühendumust ja võimekust mängijana. Samuti on Jamesi võime juhtida Lakers kaotusseisust võidule imetlusväärne ning annab fännidele põhjust rõõmustamiseks. Need saavutused näitavad, et Eesti korvpallurid ja nende lemmikmeeskonnad on võimelised suuri asju saavutama ning tõotavad põnevaid mänge tulevikus.