Pacers võitis viimase sekundi vabavisetel, Bulls teenis lisaajal võidu | Korvpall

2207614h064at24

Tere tulemast kõigile korvpallifännidele! Viimane mäng Pacersi ja Bullsi vahel oli tõeliselt põnev ja põneva lõpplahendusega. Pacers võitis viimase sekundi vabavisetel, kuid Bulls suutis lõpuks lisaajal võidu koju viia. See oli tõeline närvikõdi, mis hoidis kõiki publikut põhikellade juures. Kahtlemata oli see üks neist mängudest, mis tõestab, miks korvpall on nii põnev ja ettearvamatu spordiala. Loodame, et teie järgmine kogemus mängus on sama haarav!

Korvpalliliigas NBA toimus ööl vastu teisipäeva mitu kõrgeskoorilist mängu, kõige tasavägisem neist oli Indianas, kus kohalik Pacers viimasel sekundil Boston Celticsi vastu kolm vabaviset teenis ja sellega 133:131 võidu võttis.

Idakonverentsi tippu kuuluvad Pacers ja Celtics kohtusid alles kaks päeva tagasi, kui Celtics võõral väljakul Pacersi kuuemängulise võiduseeria lõpetas. Teisipäevase korduskohtumise avaveerand algas Pacersi juhtimisel, kuid Celtics haaras teisel veerandil ohjadest ning juhtis kolmandal veerandil veel 11 punktiga, kuid Pacers jõudis järgmise nelja minutiga taas viigiseisuni ning otsustavaks veerandiks oli kodumeeskond ise kahega peal.

Neljandal veerandil oli Celtics tagaajaja rollis, aga lätlane Kristaps Porzingis viis nad minut enne kohtumise lõppu täpse kaugviskega ette. Siiski leidis Pacers järgmisel rünnakul korvi ning kohtumine oli taas viigis.

Pacers sai kaks sekundit enne mängu lõppu palli vastase väljakupoolel mängu panna ning kuigi Celtics mängis head kaitset, leiti Bennedict Mathurin, kes pööras Porzingise vastu ja saatis kaugviske teele. Lätlane mängis aga liialt füüsiliselt ja kohtunikud saatsid Mathurini vabaviskejoonele. Ääremängija tabas esimesed kaks ning viskas meelega viimase mööda ja Pacers võitis koduväljakul 133:131 (33:34, 26:34, 44:33, 30:30).

Pacers kaotas teisel veerandil enda tähtmängija Tyrese Haliburtoni, kui tagamängija väljakul libises ja reie tagalihast vigastas. Üleplatsimeheks kerkiski Mathurin, kes skooris 26 punkti. Veel kuus Pacersi mängijat jõudsid kahekohalise punktisummani.

Loe rohkem:  TalTech ja Kalev/Cramo teenisid kodupubliku ees kindla võidu | Korvpall

Bostoni eest viskas Jaylen Brown 40 punkti, Porzingise arvele jäi 19 silma, seitse korvisöötu ja viis lauapalli. Jayson Tatum jättis mängu vahele.

Henri Drelli koduklubi Chicago Bulls juhtis võõrsil Charlotte Hornetsi vastu sisuliselt terve mängu, kuid pidi südika kodumeeskonna vastu siiski lisaajale minema. Siiski suudeti Hornets lisaminutitel vaid kahe punkti peal hoida ja Chicago teenis 119:112 (24:25, 27:18, 32:33, 24:31, 12:5) võidu.

Andre Drummond ja Nikola Vucevic tegid Bullsi võidus kaksikduubli. Drummond skooris 21 punkti ja haaras 15 lauapalli, Vucevic panustas 21 punkti ja kümne lauaga. Resultatiivseim oli aga Coby White, kes skooris 27 punkti. Hornetsi eest viskas Terry Rozier 39 punkti.

Milwaukee Bucks pidi Giannis Antetokounmpo kolmikduublist hoolimata koduväljakul Utah Jazzi 132:116 (41:23, 36:23, 23:44, 32:26) paremust tunnistama. Ilma Damian Lillardita mänginud Bucks on nüüd oma viimasest viiest kohtumisest neli kaotanud.

Soomlane Lauri Markkanen viskas 21 punkti ja haaras 14 lauapalli, Jordan Clarkson skooris samuti 21 silma. Tagamängija Kris Dunn lõpetas viie punktiga, kuid jagas 13 korvisöötu. Antetokounmpo viskas 25 punkti, jagas 11 korvisöötu ja haaras kümme lauda.

Teised tulemused:
Washington Wizards – Oklahoma City Thunder 128:136
Miami Heat – Houston Rockets 120:113
Los Angeles Clippers – Phoenix Suns 138:111

Kokkuvõttes oli see põnev ja pingeline mäng, kus Pacers suutis viimasel sekundil saavutada võidu vabavisete abil. Bulls näitasid aga ka suurepärast võitlust ning teenisid lisaajal võidu. Mõlemad meeskonnad tegid suurepäraseid esitusi ning pakkusid fännidele põneva ja meeleoluka mängu. Loodame, et tulevikus jätkavad mõlemad meeskonnad sama tempokalt ja põnevalt ning pakuvad korvpalli fännidele veel palju põnevust ja emotsioone.