TalTech ja Kalev/Cramo teenisid kodupubliku ees kindla võidu | Korvpall

2300274h1517t24

TalTech and Kalev/Cramo delivered an exhilarating performance in front of their home crowd, securing a resounding victory in the world of basketball. The intense matchup showcased the skill and determination of both teams, but ultimately it was TalTech and Kalev/Cramo who emerged triumphant. The electric atmosphere in the arena added to the excitement of the game, as fans cheered on their favorite players and celebrated every basket. This thrilling display of talent and teamwork only solidified TalTech and Kalev/Cramo’s status as top contenders in the sport of basketball.

Korvpalli Eesti-Läti liigas peeti reedel kaks kohtumist ning mõlemas oli võõrustajaks Eesti klubi: nii TalTech/OPTIBET kui BC Kalev/Cramo teenisid koduväljakul kindla võidu.

TalTech jäi kodupubliku ees koheselt 0:7 kaotusseisu, kuid vastas võimsalt ja juhtis avaveerandi lõpuks 25:17. Hoog ei raugenud ka teisel veerandil, kui kodumeeskond ühel hetkel 21 punktiga juhtima läks ning poolajaks oli tablool TalTechi 53:36 eduseis.

Valmiera lihvis kolmandal veerandil edu mõnel korral ühekohaliseks, kuid TalTech säilitas närvi ja täpse viskekäe ning vormistas lõpuks kindla 99:81 (25:17, 28:19, 24:27, 22:18) võidu.

TalTech saatis reedel teele 28 kaugviset, millest pooled leidsid korvivõrgu. Neli tükki tabanud Patrik Saal oli 19 punktiga üleplatsimees, Taavi Jurkatamm lisas omalt poolt veel 18 silma ja kaheksa lauapalli. Kahekohalise punktisummani jõudsid veel Gregor Kuuba, Rasmus Andre ning Ran Andre Pehka.

Võidukas oli ka liigaliider BC Kalev/Cramo, kes saavutas tasavägise avaveerandi järel Liepaja vastu poolajaks kaheksapunktilise edu, mis teisel poolajal aina kasvas. Otsustaval veerandil 25 punktiga juhtinud Kalev/Cramo võitis kohtumise lõpuks 91:69 (20:20, 23:15, 19:15, 29:19).

Keskmängija Rauno Nurger lõpetas kohtumise 19 punkti ja kuue lauapalliga. Peale tema jõudsid kahekohalise punktisummani veel viis mängijat, Leemet Böckler lisas oma 12 punktile veel kaheksa lauda ja viis resultatiivset söötu.

Loe rohkem:  Kotsari panus jäi Baskonia kaotuses tagasihoidlikuks | Korvpall

Kalev/Cramo jätkab 25 võidu ja ühe kaotusega tabelitipus. Teisel kohal on Prometei (22-4), kes andis Tartu Ülikool Maks & Mooritsale loobumisvõidu. Ühe võidu kaugusel on Riia VEF (21-5), kes on Prometeist aga ühe mängu enam mänginud.

Play-off kohtadele mahuvad veel Ventspils (19-7), Tartu Ülikool (17-9), Riia Zelli (16-11), Ogre (15-12) ning Pärnu Sadam (14-13). Esimesena jääks praeguse seisuga lõppturniirilt välja TalTech, kellel on 13 võitu ja 14 kaotust.

Eesti-Läti ühisliiga jätkub laupäeval, kui peetakse viis kohtumist.

Kokkuvõttes võib öelda, et TalTech ja Kalev/Cramo näitasid kodupublikule suurepärast mängu ning teenisid kindla võidu. Mõlemad meeskonnad demonstreerisid võimsat kaitsemängu ja täpset rünnakut, mis viis nad võidule. Publik oli kaasatud kogu mängu vältel ja nautis suurepärast korvpalli. See võit tõstab meeskondade enesekindlust ning annab neile positiivse tõuke edasisteks mängudeks. Üldiselt oli tegemist kaasahaarava ja emotsiooniderikka kohtumisega, mis jääb kindlasti meelde nii mängijatele kui ka fännidele.