Naiste jalgpallikoondis lõi Indiale kolm väravat, aga kaotas | Jalgpalli Eesti koondis

1708511354 2248863h8ccbt24

Tere tulemast, jalgpallisõbrad! Eesti naiste jalgpallikoondis näitas hiljuti oma võimet ja kirge mängus India vastu, lüües kolm imelist väravat. Kuigi meie naised näitasid suurepärast võitlusvaimu ja tehnilist oskusteavet, kaotasid nad lõpuks mängu. Siiski on see vaid algus ja meil on kindel usk, et meie naiskond suudab tulevikus saavutada veelgi suuremaid võite ning teha Eestit jalgpallimaailmas veelgi uhkemaks. Lase meil koos toetada ja innustada meie lahingulisi jalgpallureid nende teel suure saavutuste poole. Aitäh, et olete meiega!

Eesti naiste jalgpallikoondis on pühapäevast alates treeninglaagris Türgis, kus peab selle aasta esimesed kohtumised rahvusvahelisel turniiril. Turniiri esimeses mängus tuli India 4:3 paremust tunnistada.

Eesti jäi kaotusseisu 17. minutil, kui Küprose liigas mängiv Manisha Kalyan väravani jõudis. 32. minutil realiseeris Lisette Tammik aga vasakult äärelt tulnud tsenderduse ning naiskonnad läksid vaheajale 1:1 viigiseisul.

Taas läks mööda perioodi algusest 17 minutit, kui India 62. minutil Indumathi Kathiresani väravast juhtima läks. Eestlannad koheselt ei vastanud, vaid loovutasid 79. minutil Pyari Xaxale värava ning 81. minutil viis Manisha oma teise väravaga India 4:1 juhtima.

Vlada Kubassova lõi 88. minutil Eesti eest teise värava ning Anette Salei tõi normaalaja viimasel minutil eestlannad värava kaugusele, kuid kolme lisaminutiga viigiväravat ei sündinud ja Eesti pidi leppima 3:4 kaotusega.

India vastu oli algkoosseisus debütant Kirkeliis Lillemets, 63. minutil pääses esimest korda platsile ka Aleksandra Kelli. Eesti jalgpallinaiskond mängib turniiril veel kaks mängu: laupäeval Kosovoga ja uuel nädalal Hongkongi koondisega.

Mängu täispikk kordus on nähtav siit:

Eesti naiste jalgpallikoondis näitas head mängu, lüües Indiale kolm väravat, kuid siiski kaotades lõpptulemusega 4-3. Kuigi tulemus polnud soovitud, on oluline märkida meie mängijate pühendumust ja meisterlikkust. Nad näitasid, et neil on potentsiaali ja suudavad võidelda tugevate vastaste vastu. See mäng annab meile olulist õppetundi ja motivatsiooni edaspidiseks. Meie naiste jalgpallikoondis on kindlasti võimeline saavutama suurepäraseid tulemusi tulevikus ja me oleme nende üle uhked. Jätkakem pühendumist ja pingutust, ning järgmised võidud saabuvad varsti!

Loe rohkem:  Naiste koondise koosseisu kuulub neli võimalikku debütanti | Jalgpalli Eesti koondis