Mistra naised pidid teist päeva järjest tunnistama Leedu klubi paremust | Käsipall

2320032h6e6bt24

Eelmisel nädalavahetusel pidasid Mistra naised karmi lahingu Leedu klubi vastu ning pidid järjestikustel päevadel tunnistama vastaste üleolekut. Kuigi võit jäi sel korral saamata, näitasid meie kohalikud käsipallurid suurepärast võitlusvaimu ja meisterlikkust väljakul. See on vaid üks näide sellest, kuidas spordis võib olla nii võitu kui ka kaotust, kuid olulisem on siiski sportlik vaim ja pühendumine. Jääme ootama uusi väljakutseid ja võimalusi tõestada end rahvusvahelisel tasemel.

Eesti käsipalliklubi Mistra pidi naiste Balti mere liiga eelviimases voorus tunnistama võõrsil Leedu klubi Cascada – HC Garliava paremust numbritega 35:21 (14:12).

Mistra poolelt skooris Maarja Treiman 11 korda. Vastastel viskas Martyna Ustilaite üheksa väravat.

“Alustasime mängu hästi ja esimese poolaja suutsime ilusti vastastega sammu pidada. Tegime vähem pallikaotusi ja rünnak sujus,” kommenteeris Mistra treener Martin Kalvet.

“Teise perioodi esimese kuue minutiga tegime aga sama palju tehnilisi vigu, kui esimesel poolajal kokku ja sealt läks mäng käest ära. Vastased said hoo sisse ja jätsid punktid koju.”

Päev varem kaotas Mistra ka Vilniuse Eglele 29:40 (14:23). Mistra on senise hooaja jooksul kogunud ühe võidu ja kuus kaotust.

Pühapäeval lõpetatakse debüüthooaeg Balti mere liigas teise Leedu klubi Vilniuse Sostines taurase vastu.

Nii Garliaval kui ka Sostines taurasel on kirjas kuus võitu ja üks kaotus.

Kahjuks ei suutnud meie Eesti käsipallinaised võidutseda Leedu klubi üle teisel järjestikusel päeval. Kuigi me andsime endast parima ja võitlesime südikalt, oli vastase võimekus seekord lihtsalt üle meie omast. Õnneks on kaotustest võimalik õppida ning keskenduda järgmistele mängudele veelgi tugevamana. Jääme lootma, et tulevikus suudame näidata oma paremat taset ja võita neid olulisi mänge. Eesti käsipalli tulevik on endiselt helge ja võimekas!

Loe rohkem:  Põlva Serviti võitis Balti liiga põhiturniiri | Käsipall