Mihkels alustas Tour Down Underit üheksanda koha ja valge särgiga | Jalgrattasport

2215959hda04t24

Tere tulemast Eestisse! Mihkels alustas Tour Down Underit muljet avaldavalt üheksandal kohal ja valge särgiga, olles sellega silmapaistev esindus Eesti jalgrattasport. Tema saavutus on lisanud kirkust Eesti spordile ning innustab noori rajale tõusma. Mihkeli edusammud annavad lootust, et Eesti sportlased on valmis võtma maailma lavad vallutamiseks. Olgu see vaid esimene samm paljude seas, mis juhib meid rahvusvahelisele areenile!

Eesti jalgrattur Madis Mihkels (Intermarche-Wanty) alustas Down Underi velotuuri kohaga esikümnes ning teenis avaetapi järel parimale noorratturile mõeldud valge särgi.

Mihkels lõpetas Eesti aja järgi ööl vastu teisipäeva aset leidnud 144-kilomeetrise etapi 110 ratturiga peagrupis, ületades finišijoone üheksanda kohaga. Lisaks sellele teenis eestlane avaetapilt parimale noorratturile (kuni 23-aastased) mõeldud valge särgi.

Esimesena lõpetanud Sam Welsford (BORA-hansgrohe) ajaks jäi 3.25,56, talle järgnesid Phil Bauhaus (Bahrain-Victorious) ning Mihkelsi tiimikaaslane ja Biniam Girmay. Velotuurile eelnenud kriteeriumsõidu vahele jätnud Caleb Ewan (Team Jayco AlUla) jäi esimesena esikolmikust välja.

Welsfordil on nüüd üldarvestuses Bauhausi ees neljasekundiline edu, Girmay kaotus on kuus sekundit. Mihkels on liidrist kümne sekundi kaugusel.

Down Underi velotuur jätkub ööl vastu kolmapäeva 141,6-kilomeetrise etapiga.

Kokkuvõttes võime öelda, et Mihkels esinemine Tour Down Underil oli muljetavaldav, alustades võistlust üheksanda koha ja valge särgiga. Ta näitas suurepärast sõitu ja võitlemist teiste tugevate ratturitega. See annab lootust, et tulevikus võib ta saavutada veel suuremaid saavutusi ja olla tõeline konkurent ülemaailmsetel jalgrattavõistlustel. Mihkels on kindlasti tõusuteel olev talent ja tema edasised saavutused on kindlasti huvitavad jälgimiseks. Eesti jalgrattasportlased võivad uhked olla tema esituse üle.

Loe rohkem:  Peagrupis lõpetanud Taaramäe tõusis 12 kohta: jalg oli parem | Jalgrattasport