Man Unitedi ja Höjlundi hea hoog jätkub | Jalgpall

2265141h5129t24

Tere tulemast Eestisse! Man Unitedi ja Höjlundi hea hoog jätkub jalgpalli maailmas ning see on muutnud paljude fännide jaoks põnevaks aasta lõppu. Mõlemad meeskonnad on näidanud silmapaistvat mängu ja võitnud mitmeid olulisi mänge. Man Unitedi ja Höjlundi edusammud on tekitanud elevust nii jalgpallisõprade kui ka spordiajakirjanike seas üle kogu maailma. Nende meeskondade tulevik paistab väga helge ning nende pühendumus ja oskused on aidanud neil jõuda kõrgustesse. Oleme põnevil sellest, mida tulevik toob ja loodame, et see inspireerib ka paljusid noori sportlasi siin Eestis.

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 25. voorus alistas Manchester United võõrsil Luton Towni 2:1 ja kirjutas tabelisse neljanda võidu järjest.

Sel hooajal Man Unitediga liitunud ja jaanuaris suurepärasesse väravahoogu kerkinud noore ründetähe Rasmus Höjlundi tabamused viisid külalised juba seitsmendaks minutiks kahe väravaga juhtima.

14. minutil õnnestus Carlton Morrisel kodumeeskonna kaotusseis minimaalseks vähendada, aga sellele enam lisa ei tulnud. Teisel poolajal hoidis Luton küll pisut enam palli, aga tegelikult olid paremad väravavõimalused Manchester Unitedil.

Kolm punkti kirjutas tabelisse ka Brighton, kes sai võõrsil jagu tabeli viimasest Sheffield Unitedist lausa 5:0 (20. Facundo Buonanotte, 24. Danny Welbeck, 75. ov Jack Robinson, 78., 85. Simon Adingra).

Seejuures tuli Sheffieldil juba alates 12. minutist mängida arvulises vähemuses, sest kaitsja Mason Holgate teenis kiirelt punase kaardi.

Esmaspäeva õhtul on kavas kohtumine Everton – Crystal Palace.

Tabelitipp: 1. Liverpool 57 punkti (25 mängust), 2. Arsenal 55 (25), 3. Manchester City 53 (24), 4. Aston Villa 49 (25), 5. Tottenham 47 (25), 6. Manchester United 44 (25), 7. Brighton 38 (25), 8. Newcastle 37 (25).

Kokkuvõttes, Man United ja Höjlund on suurepärases hoos ning nende jalgpallimängud on pakkunud fännidele palju põnevust. Mõlemad meeskonnad on näidanud head mänguoskust ja meeskonnavaimu, mis on võimaldanud neil saavutada häid tulemusi. Nende tulemused on jätnud positiivse mulje nii fännidele kui ka ekspertidele ning näitavad, et mõlemad meeskonnad on tõsised konkurendid jalgpalliareenil. Loodame, et nende hea hoog jätkub ka tulevikus ning toob veel rohkem positiivseid emotsioone jalgpallisõpradele üle maailma.

Loe rohkem:  Eesti jalgpalli järelkasv alustas EM-valikturniiri kindla võiduga | Jalgpall