Kriisa ja West Virginia lõpetasid kaotusteseeria | Korvpall

2268975hff96t24

Tere tulemast Eestisse! Kriisa ja West Virginia vabastasid õhku Estonia spordihallis reedel, kui nad lõpetasid oma kaotusteseeria ja võitsid ülekaalukalt korvpallimängu. See oli põnev ja pingeline võistlus, mis viis pealtvaatajad täiesti hingetuks. Kriisa mängis suurepäraselt, olles üks võtmemängijaid võidu saavutamisel. West Virginia meeskond näitas suurepärast koostööd ja mängustrateegiat, mis viis nad võidule. See oli unustamatu õhtu täis põnevust ja emotsioone ning kindlasti jätab sellest mängust unustamatu mulje.

Eesti korvpallur Kerr Kriisa koduülikool West Virginia pani ülikooliliigas NCAA lõpu oma neljamängulisele kaotusteseeriale, kui alistas koduväljakul Central Florida ülikooli 77:67.

Viimati 1. veebruaril võidurõõmu tundnud Mountaineers pääses koduplatsil varakult juhtima ning kuue minuti järel oli eduseis juba kümnepunktiline. UCF ei lubanud kodumeeskonnal kaugele eest ära minna ning poolajaks oli tablool West Virginia 37:30 eduseis.

Teisel poolajal mängupilt kuigi palju ei muutunud – Mountaineers juhtis stabiilselt umbes kümne punktiga ja vastas igale UCF-i spurdile enda omaga. Viimastel minutitel saavutas West Virginia veel 15-punktilise eduseisu ning lõpetas siis 77:67 võiduga.

34 minuti platsil veetnud Kriisa lõpetas seitsme punkti, seitsme resultatiivse söödu ning viie lauapalliga. Resultatiivseim oli eestlase tagaväljakupartner RaeQuan Battle, kes lõpetas 24 punktiga. Keskmängija Jesse Edwards skooris 15 punkti ja haaras kümme lauapalli.

UCF-i eest viskas Darius Johnson 29 punkti ning Marchelus Avery panustas pingilt 14 silmaga. Keegi teine aga Mountaineers maa-alakaitse vastu üle seitsme punkti ei visanud.

Kriisa ja West Virginia kohtuvad 24. veebruaril Eesti aja järgi kell 21.00 NCAA-s kuuendat asetust omava Iowa State’iga. Pärast seda jääb põhihooajast mängida veel neli mängu, hooaeg lõpetatakse 9. märtsil Cincinnatis.

Lõppturniir ehk nn Märtsihullus saab alguse 19. märtsil. Praeguse seisuga West Virginia ei kvalifitseeru.

Loe rohkem:  Läänes juhtohje hoidev Minnesota kaotas eduseisust | Korvpall

Kriisa ja West Virginia lõpetasid kaotusteseeria, võites oma viimase mängu. See võit näitab nende meeskonna võimekust ja visadust. Nad olid pühendunud ja näitasid head meeskonnatööd, et ületada oma eelnevad kaotused. See võit loob positiivseid väljavaateid tulevastele mängudele ning annab meeskonnale enesekindlust edaspidiseks. Ootame huviga, kuidas meeskond sel hooajal veelgi paremaks saab ning loodame näha neilt veel rohkem võite.