Läänes juhtohje hoidev Minnesota kaotas eduseisust | Korvpall

2224512h0bcdt24

Tere tulemast, kallid korvpallisõbrad! Eile õhtul oli põnev mäng Minnesota ja Lääne vahel, kus Lääne tiim suutis kangelaslikult võidu võtta, hoolimata Minnesota eduseisust. Mäng oli täis põnevust, adrenaliini ja hämmastavaid mängijate jõupingutusi. Lääne tiimi võidule aitas kaasa nende visadus ja meeskonnatöö, mis pani kõik pealtvaatajad hinge kinni pidama. See oli kindlasti unustamatu mäng, mis tõestab, et korvpall on alati täis ootamatuid pöördeid.

Minnesota Timberwolves alistus korvpalliliigas NBA Oklahoma City Thunderile 97:102 (24:30, 30:27, 29:17, 14:28) ja sai kodusaalis 17 võidu kõrvale kolmanda kaotuse.

Ükski läänekonverentsi liidermeeskonna mängija ei jõudnud 20 punktini, Karl-Anthony Towns ja Anthony Edwards jäid pidama 19 ja Naz Reid 18 peal. Võitjate parim oli 33 silmaga Shai Gilgeous-Alexander.

Viimase veerandaja alguseks oli Minnesota üheksa punktiga juhtimas, aga Oklahoma City rebis järele ja Gilgeous-Alexanderi kaugvise viis külalised minut ja 14 sekundit enne lõppu 96:94 juhtima. Järgnes vigaderohke periood, kus Oklahoma City enam edu jäest ei lasknud.

Minnesota Timberwolves siiski säilitas läänekonverentsi liidripositsiooni (30-12), kuid Oklahoma City Thunder hingab kuklasse (29-13). Kolmas on hetkel Denver Nuggets (29-14).

Damian Lillard viskas 45 punkti ja jagas 11 resultatiivset söötu ning Milwaukee Bucks alistas võõrsil Detroit Pistonsi 141:135 (34:38, 36:29, 33:31, 38:27).

Joel Embiid viskas 20. mängu järjest vähemalt 30 punkti ja aitas Philadelphia 76ersi võõrsil 97:89 (24:24, 22:21, 23:28, 28:16) võidule Charlotte Hornetsi üle. Embiidi arvele jäi 33 silma ja kümme lauapalli.

Tulemused: Detroit – Milwaukee 135:141, Charlotte – Philadelphia 89:97, Washington – San Antonio 127:131, Atlanta – Cleveland 95:116, New York – Toronto 126:100, Chicago – Memphis 125:96, Houston – Utah 127:126, Minnesota – Oklahoma City 97:102.

Loe rohkem:  Skoorikuningas LeBron James jõudis NBA-s 40 000 punktini | Korvpall

Kuigi Minnesota kaotas eduseisust, näitasid nad siiski tugevat mängu ning võitlusvaimu. Kuigi selline kaotus võib olla pettumust valmistav, on oluline meeles pidada, et kaotus on osa spordist. Oluline on õppida vigadest ja jätkata edasi püüdlemist. Kõik kaotused on võimalus kasvada ja paremaks saada. Loodame, et Minnesota meeskond suudab sellest kaotusest õppida ja tugevamalt tagasi tulla. Eestis jälgitakse nende mänge jätkuvalt suure põnevusega.