Keila pidi eurohooaja viimases mängus Inglismaa klubi paremust tunnistama | Korvpall

2091866h289ct24

Tere tulemast Keila korvpalliväljakule, kus viimases eurohooaja mängus tuli meie kohalikul meeskonnal tunnistada Inglismaa klubi paremust. Oli pingeline ja võitluslik mäng, kus mõlemad meeskonnad näitasid oma parimat oskust. Kuigi tulemus ei olnud meie meeskonna jaoks soovitud, tunnustame vastaste head mängu ja jätkame oma jõupingutusi paremate tulemuste saavutamiseks tulevikus. Olge valmis tulevikus nägema veelgi põnevamaid ja võimsamaid korvpallimänge meie vapralt võitleva meeskonna poolt.

Keila Coolbet pidas kolmapäeva õhtul oma eurohooaja viimase kohtumise, kui pidi Põhja-Euroopa korvpalliliiga B-alagrupis Newcastle Eaglesi 92:84 paremust tunnistama.

Eagles tormas kohtumist 7:0 juhtima, kuid Keila võitles end avaveerandil veel kaheksapunktilisest kaotusseisust välja, kuid Newcastle lõpetas veerandi 23:21 eduseisul. Teisest veerandist asus Inglismaa klubi mängutempot dikteerima, kuid ei suutnud ette rebida ning läks poolajale 51:43 eduseisul.

Kolmandal veerandil saavutas Eagles aga 15-punktilise eduseisu ja püsis vähemalt kümnega ees kuni neljanda veerandi viimaste minutiteni, mil Keila vahe seitsmele punktile lihvis. Minut enne mängu lõppu jõudis kodumeeskond veel kahe punkti kaugusele, kuid tabas viimasel minutil vastaste vabavisete peale väljakult korra ning sai lõpuks 84:92 (21:23, 22:28, 14:18, 27:23) kaotuse.

Kõik kuus Keila eest punkte skoorinud mängijad viskasid vähemalt kümme punkti, kuid skoori tegid ainult kuus meest. Resultatiivseim oli Kristen Kasemets, kes kogus 33 mänguminuti jooksul 24 punkti, kaheksa lauapalli, kolm resultatiivset söötu ja ühe vaheltlõike. Kevin Anthony Johnson panustas 17 punkti, seitsme laua ning nelja korvisööduga.

Newcastle’i tagamees Rickey Mcgill lõpetas mängu 26 punkti, 11 lauapalli, nelja korvisöödu ja kolme vaheltlõikega. Kapten Darius Defoe lisas omalt poolt 24 punkti ja seitse lauapalli.

Keila Coolbet lõpetas Põhja-Euroopa korvpalliliiga põhihooaja kahe võidu ja nelja kaotusega. B-alagrupis teeniti sellega kuues koht. Tartu Ülikool Maks&Moorits teenis A-alagrupist edasipääsu.

Loe rohkem:  Kümme kaugviset tabanud Howard vedas Baskonia võiduni, eestlased kahvatud | Korvpall

Kuigi Keila võistkond pidi eurohooaja viimases mängus tunnistama Inglismaa klubi paremust, ei tohiks see meid heidutada. Meie meeskond on näidanud suurepärast võitlusvaimu ja pühendumust kogu hooaja vältel ning see on suurepärane saavutus iseenesest. Oleme näidanud, et suudame konkureerida Euroopa tugevate klubidega ning see annab meile ainult motivatsiooni ja soovi veelgi paremate tulemuste saavutamiseks tulevikus. Tuleb jätkata treeninguid ja koostööd, et järgmisel hooajal veelgi tugevamalt tagasi tulla. Ootame põnevusega tulevikku ja uusi väljakutseid korvpalli maailmas.