Saaliliiga esimese poolfinaali võitis lisaajal FC Bunker Partner | Jalgpall

2264193h1f30t24

Estonia came alive as FC Bunker Partner emerged victorious in an intense first semifinal match of the Saaliliiga, going into overtime to secure a thrilling victory. The nail-biting match captivated fans as both teams fought tooth and nail, showcasing their skills and determination on the football field. With the exciting display of talent and sportsmanship, FC Bunker Partner has set the stage for an unforgettable journey towards the Saaliliiga championship. Stay tuned as the competition heats up and the stakes continue to rise in this exhilarating tournament.

Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel sai poolfinaalis esimese võidu Tallinna FC Bunker Partner, kes alistas laupäeval kodusaalis Tartu Vald/Ravens Futsali 5:2.

Tartlased läksid mängu juba esimesel minutil juhtima, kui penaltipunkti lähistelt tehtud löögist saatis palli väravasse Eduard Desjatski.

16. minutil realiseeris tartlaste värava all järelevalveta jäänud Denis Vnukov küljelöögist saadud Mark Ivanovi söödu ja viigistas seisu 1:1. Sellise tulemusega avapoolaeg lõppeski.

Enda poolelt palli saanud Vnukovi soolo lõpetanud täpne löök viis teise poolaja 13. minutil 2:1 Bunker Partneri ette.

Mängu eelviimasel minutil viigistas 10 meetri karistuslöögist Eduard Desjatski seisu 2:2. Nii normaalaeg lõppes.

Lisaaja esimene pool väravaid ei toonud, kuid juba lisaaja teise poole 24. sekundil realiseeris Deniss Vnukov väravavavaht Mark Boskini hea üle väljaku söödu.

Lisaaja eelviimasel minutil lõi 4:2 Mark Kolosov, kes suunas väravasse Vnukovi latilöögist tagasi põrkunud palli.

Samal minutil lõi 10 meetri karistuslöögist 5:2 Vnukov, kellele see oli mängus juba kolmas tabamus. Tal oli võimalus veel teisegi karistuslöögiga viia oma tabamuste arv neljani, kuid selle löögi Ravensi väravavaht Rene Kolsar tõrjus.

FC Bunker Partneri miinuspoolele jäi see, et nende kolm mängijat (Ilja Krovošein, Marek Naal ja Mark Ivanov) said punase kaardi.

Loe rohkem:  Martin Miller ja Michael Lilander siirduvad Iirimaale | Jalgpall

Kas tulemus jääb selliseks või saab Ravens Futsal tehnilise võidu, peaks selguma lähipäevadel. Nimelt mängis Bunker Partneri eest mängija, kel oli kandmata põhiturniiri kolme kollase kaardi eest saadud mängukeeld.

Teises poolfinaalis, kus vastamisi on Viimsi FC Qarabag ja Sillamäe FC NPM Silmet, peetakse seeria esimene mäng pühapäeva õhtul Viimsis.

Mõlemas paaris on teine mäng kavas 13. märtsil vastavalt Lähtel ja Sillamäel. Kui vaja läheb ka kolmandat kohtumist, siis see peetakse 16. märtsil.

FC Bunker Partner’s victory in overtime in the first semifinal of the Saaliliiga is a testament to their determination and skill on the football field. Their hard work and teamwork have paid off, securing them a spot in the finals. This win not only cements their reputation as a strong and competitive team but also sets the stage for an exciting and intense final match. Football fans in Estonia are eager to see what FC Bunker Partner will bring to the finals and are anticipating a thrilling game.