Kolm matšpalli päästnud Tartu asus pronksiseeriat juhtima | Võrkpall

2320557h1b88t24

Tartu, a city known for its rich history and vibrant culture, has once again made headlines in the world of sports. After saving three match balls, the Tartu volleyball team has taken the lead in the bronze series. The team’s impressive performance has captivated fans and sparked excitement throughout the city. With their determination and skill on full display, Tartu is poised to make history and solidify their place as a force to be reckoned with in the world of volleyball.

Pühapäeval sai avavile võrkpalli naiste Eesti meistrivõistluste pronksiseeria, milles on vastamisi põhiturniiri kolmas Tartu Ülikool/Bigbank ja neljas Audentese SG/Noortekoondis.

Kodupubliku ees mänginud Tartu naiskond kaotas esimese geimi 21:25 ja teise 22:25 tulemusega. Kolmas geim kuulus omakorda tartlannadele tulemusega 25:19, neljas 25:18 ja viies 16:14, mis tähendas koduvõistkonna 3:2 (21:25, 22:25, 25:19, 25:18, 16:14) võitu. Seejuures päästsid võõrustajad viiendas geimis kolm matšpalli, tulles Häli Vahula serviseeria toel välja 11:14 kaotusseisust, vahendab Volley.

Rünnakul 45-protsendilise efektiivsusega (44-st 20) tegutsenud Salme Adeele Hollas tõi võitjatele 23, Liisbet Pill 18 ja Ingris Suvi 13 punkti. Karlotta Kattai kogus külaliste poolel 20, Nora Lember 15, Heidi Vahula 12 ja Karmen Tugedam 11 punkti. Pluss-miinus arvestuses näitasid parimat kasutegurit Hollas ja Pill, kes jäid 12 punktiga plussi.

Bloki abil teenisid võitjad 13 ja kaotajad seitse ning servil vastavalt 16 ja 11 punkti. Tartu esindus jäi võistkonnana plussi 33 ja Audentese SG/Noortekoondis 13 punktiga.

Kolme võiduni peetava seeria teine kohtumine toimub 28. märtsil algusega kell 19.00 Audentese spordihoones. Finaalseeria Rae Spordikool/VIASTONi ja TalTechi vahel algab 29. märtsil kell 16.00 TalTechi spordihoones.

Loe rohkem:  Võrkpallurite nädal piiri taga: diagonaalründajad särasid | Võrkpall

Kolm matšpalli päästnud Tartu võrkpallimeeskond on astunud sammu lähemale pronksikarikale, võttes juhtohjad pronksiseerias. Nende võitluslikkus ja tahe võidelda viimase hingetõmbeni on äärmiselt muljetavaldav ning see paneb fännid ja toetajad uskuma meeskonna võiduvõimalustesse. Tartu meeskond on näidanud end võitlusliku ja kindlana ning me ei saa oodata järgmist mängu, mil nad võivad kindlustada oma koha võrkpalli pronksimeedalil.