Esmakordselt algkoosseisust välja jäänud Anier lõi ikkagi värava | Jalgpall

2052076hbbf2t24

Eestis on viimasel ajal palju kõneainet pakkunud jalgpalli mäng, kus esmakordselt algkoosseisust välja jäänud Rauno Anier suutis siiski oma võimaluse ära kasutada ja lüüa olulise värava. See näitab tema professionaalsust ja võimekust, näidates, et ka pingilt tulles võib teha suuri asju. Anieri saavutus on innustav näide kõigile spordisõpradele ja tõestus sellest, et kõik on võimalik, kui vaid uskuda endasse ja oma võimekusse.

Kõigis 11 eelnevas Hongkongi kõrgliigamängus Lee Mani põhikoosseisu kuulunud Henri Anier sekkus esimest korda vahetusest, aga lõi sellegipoolest oma kaheksanda värava.

Eesti ründaja vahetati sisse 61. minutil, kui Lee Man juhtis North Districti vastu 2:0. 12 minutit hiljem andis ta kolmandale väravale resultatiivse söödu. Anier ise skooris 87. minutil, kui vedas pikalt palli, sisenes sellega karistusalasse ja lõi vasaku jalaga eesoleva kaitsja jala kõrvalt tagumisse alanurka. Nii vormistas ta lõppseisuks 4:0 võidu, vahendab Soccernet.ee.

Lee Man on teeninud Hongkongi kõrgliigas 12 mänguga kümme võitu ja kaks viiki ning hoiab liidrikohta.

Vaata kohtumise tipphetki siit, Anieri väravasööt alates 2:54 ja värav alates 3:32:

Kuigi ta jäeti esmakordselt algkoosseisust välja, suutis Anier tõestada end jalgpalli väljakul, lüües värava ja näidates oma võimet selles spordis. See tõestab tema oskusi ja võimekust, ning annab talle motivatsiooni ja enesekindlust jätkata treenimist ning näidata end veelgi rohkem tulevikus. Anieri saavutus on inspireeriv ja näitab, et isegi raskuste korral on võimalik oma potentsiaali maksimaalselt realiseerida.

Loe rohkem:  Lõuna-Korea tuli taas rongi alt välja ja kindlustas koha poolfinaalis | Jalgpall