Võru pikendas võiduseeriat, Tartul ja Pärnul läks vaja viit geimi | Võrkpall

2159149h13a1t24

Tere tulemast Eestisse! Võru pikendas võiduseeriat võrkpallis, kui nad võitsid järjekordse mängu ning tõestasid oma tugevust ja tasemel meeskonna mängu. Samal ajal pidid nii Tartu kui ka Pärnu võrkpallimeeskonnad võitluslikus mängus minema viienda geimi, et kindlustada võidud oma vastaste üle. See oli põnev ja pingeline võrkpalliõhtu, mis tõi kindlasti kaasa palju emotsioone ja põnevust nii mängijatele kui ka fännidele. Jätkakem võrkpalli naudingut ja toetagem oma meeskondi nende võidujooksus!

Reede õhtul peeti võrkpalli Cronimet liigas kaks põnevat kohtumist Eesti klubide vahel. Võidukalt saavad nädalavahetusele vastu minna Võru Barrus Võrkpalliklubi ja Pärnu Võrkpalliklubi.

Võru Barruse meeskond pikendas võiduseeriat kuue mänguni, saades reedel võõrsil Selver/TalTechist jagu 3:1 (25:21, 28:26, 16:25, 25:21), vahendab volley.ee.

Renato Santos panustas võitu 21 punkti (+6), blokist koguni üheksa punkti teeninud Tarvo Täht lisas 18 silma (+15) ja Rasmus Meius kümme punkti (+1). Võru vastuvõtt oli 49%, rünnakuid lahendati 44-protsendiliselt, blokiga saadi 14 ja serviga viis punkti (21 viga).

Selveri edukaim oli 14 punktiga (+10) Andri Aganits (mh seitse blokki), 13 punkti (+10) lisas Keith Pupart ja 12 (+3) Jan Markus Üprus. Tallinna klubi vastuvõtt oli 42%, rünnak 39%, blokipunkte kogunes kümme, servil löödi üheksa ässa ja eksiti kümnel pallingul.

Päeva teine mäng Tartu Bigbanki ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel venis viiegeimiliseks ja 3:2 (19:25, 30:28, 18:25, 25:15, 15:13) võidu sai lõpuks võõrsil mänginud Pärnu meeskond. Kohtumine lõppes seejuures Pärnu noore tempomehe Kristo-Joosep Petersoni õnneliku serviässa järel, kui pall võrgutrossist Tartu poolele maha kukkus.

Mõlema meeskonna ridades on mitmeid kadusid ja nii said oma võimaluse ka esiliigast appi toodud mängijad või vahetusmehed. Pärnu resultatiivseimaks tõusis 30 punktiga (+15) Andrus Raadik, 14 silma jäi Ivory Õuekallase arvele (+1) ja Siim Rantanen panustas kümne punktiga (+1). Pärnu vastuvõtt oli 49% ja rünnak 45%, blokipunkte saadi 12 ja servipunkte üheksa (eksiti 22 servil).

Loe rohkem:  TalTech kindlustas kodustel meistrivõistlustel poolfinaalikoha | Võrkpall

Bigbanki parim oli 23 punktiga (+18) Andris Širjakovs, Timo Lõhmus lisas 16 punkti (+3) ja kümme punkti (+4) panustas Daniel Matheney. Tartu vastuvõtt oli 41% ja rünnak samuti 41%, blokk saadi Pärnu rünnakutele ette 12 korral, servijoone tagant teeniti kuus punkti ning eksiti 21 servil.

Kaks mängu toimub Eesti klubide osalusel ka pühapäeval, 11. veebruaril, kui kell 17 võõrustab Pärnu VK Võru Barrust ja samuti kell 17 kohtub Bigbank kodusaalis Jekabpilsi Lušiga.

Liidril Selver/TalTechil on tabelis jätkuvalt 52 punkti ja põhiturniiri esikoht kindlustatud, Tartu Bigbankil teisena 39 ja Võru Barrusel kolmandana 33 punkti. Pärnu VK hoiab 29 punktiga neljandat kohta.

In conclusion, Võru’s impressive victory extended their winning streak, demonstrating their strength and determination in the world of volleyball. Meanwhile, both Tartu and Pärnu fought hard, going into a fifth set to determine the outcome of their match. This intense competition highlights the high level of talent and dedication present in Estonian volleyball. As the season continues, it is clear that the competition will only become more fierce, making for an exciting and unpredictable future for the sport in Estonia.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga