Võrkpalli naiste meistriliigas said paika poolfinalistid | Võrkpall

2095103h258dt24

Tere tulemast Eesti võrkpalli naiste meistriliiga põnevale poolfinaalile! Pärast pingelist võistlusvooru on lõpuks selgunud nelja tugevaima võistkonna nimed, kes võitlevad koha eest finaalis. Emotsioonid on kõrged ja pinge õhus, kui võrkpalli tipptegijad astuvad vastamisi, et näidata oma oskusi ja võidelda meistritiitli nimel. Olge valmis tunnetama adrenaliini ja põnevust, sest need mängud saavad olema täis säravaid esitusi ja südantlõhestavaid hetki. Astuge sisse ja tunnetage võiduhõngulist õhku, sest see on võrkpalli tõeline võimu näitamine!

TÜ/Bigbank alistas Eesti naiste võrkpalli meistrivõistlustel Viljandi Metalli 3:0 ja tagas mängudega kaks-null koha poolfinaalis.

Eelmisel nädalal toimunud avamängu oli Tartu võistkond kodus kolmes geimis võitnud ja sama skooriga lõppes ka teine kohtumine, kus Metall sai igas geimis 16 punkti.

Salme Adeele Hollas ja Ingris Suvi tõid võitjatele 12 punkti (mõlemal +8). Viljandi resultatiivseim oli seitsme punktiga (+4) Maria Allik.

Põhiturniiri kolmandana lõpetanud TÜ/Bigbank oli mõlemad omavahelised kohtumised võitnud ka põhiturniiril. Viljandi sai nelja kohtumise peale vaid ühe geimivõidu.

Poolfinaalis läheb TÜ/Bigbank vastamisi Rae Spordikool/Viastoniga. Teise finalisti selgitavad TalTech ja Audentese SG/NK.

Ka teised olid võitnud oma veerandfinaalid mängudega kaks-null: TalTech lülitas konkurentsist Pärnu Spordikooli, Rae Spordikool/Viaston sai jagu Viimsi/TLÜ naiskonnast ja Audentes lükkas auti Tartu TBD Pharmatechi.

Poolfinaalid mängitakse kolme võiduni.

Kokkuvõttes võib öelda, et naiste võrkpalli meistriliiga poolfinaalidesse jõudsid sel hooajal tugevad meeskonnad, kes on näidanud head vormi ja võitlusvaimu. Fännid saavad oodata põnevaid mänge ning kindlasti on oodata intensiivseid lahinguid nende nelja meeskonna vahel. Teekond poolfinaalidesse on olnud põnev ja emotsiooniderikas ning nüüd jääb üle vaid oodata, milline meeskond suudab kõige parema mängu esitada ja võidu koju viia. Eesti võrkpalli areng on sel hooajal olnud silmapaistev ning loodame, et see trend jätkub ka tulevikus.

Loe rohkem:  Vigastused sunnivad Rikbergi veerandfinaali avamängus avantüürile | Võrkpall