Hooaja pikima matši võtinud brasiillanna alistas seejärel ka Jabeuri | Tennis

2252745h852et24

Tennis fans in Estonia are buzzing with excitement as they witness the impressive performance of the Brazilian tennis sensation who recently triumphed in the longest match of the season. Not only did she conquer that grueling battle, but she also emerged victorious against Jabeur in an electrifying match. Her dedication, skill, and tenacity on the court have left spectators in awe, making her a standout player to watch. With her unwavering determination and remarkable talent, she is proving to be a force to be reckoned with in the world of tennis.

Abu Dhabis toimuval keskmise kategooria naiste tenniseturniiril selgusid reedel poolfinalistid. Esimese asetusega Jelena Rõbakina kohtub nelja parema seas Ljudmila Samsonovaga, teise finalisti selgitavad Darja Kasatkina ja Beatriz Haddad Maia.

Kolmapäeval poolatari Magda Linette’i WTA senise hooaja pikimas, kolm tundi ja 42 minutit kestnud matšis 7:6 (6), 6:7 (1), 6:1 alistanud kuuenda asetusega Haddad Maia jõudis reedel poolfinaali teist aastat järjest, kui võitis teisena paigutatud Ons Jabeuri (WTA 6.) pooleteise tunniga 6:3, 6:4.

Austraalia lahtistel kolmandasse ringi jõudnud Haddad Maia sai viimati maailma esikümnesse kuuluva mängija üle võidu eelmise aasta Prantsusmaa lahtistel, kui alistas veerandfinaalis just Jabeuri. Nüüd on mõlemad võitnud kaks omavahelist mängu.

Mullu Abu Dhabis poolfinaalis hilisemale võitjale Belinda Bencicile kaotanud brasiillanna läheb seekord nelja parema seas vastamisi seitsmenda asetusega venelanna Darja Kasatkinaga (WTA 14.), kes oli veidi enam kui tund kestnud mängu järel 6:2, 6:0 üle Sorana Cirsteast (WTA 26.).

Maailma viies reket ja turniiril esimesena asetatud Jelena Rõbakina vajas Cristina Bucsa (WTA 74.) 6:1, 6:4 alistamiseks 64 minutit, poolfinaalis kohtub ta 7:5, 6:4 Barbora Krejcikovat (WTA 12.) võitnud Ljudmila Samsonovaga (WTA 15.).

Loe rohkem:  Uba sõnul on Swiatek omaette klassist, Kallus usub väga ka Gauffi | Tennis

Kokkuvõttes võib öelda, et brasiillanna esitus hooaja pikimas matšis oli muljetavaldav ja väärinuks kindlasti võitu. Tema järgmine võit Jabeuri üle näitab tema tugevat vormi ja võimet võita rasketes olukordades. Eesti tennisefännid saavad kindlasti oodata põnevaid matše selle mängija edaspidistelt esitustelt. Samuti on see võit oluline ka brasiillanna enesekindlusele ja võimele konkurentsis püsida. Loodame, et ta jätkab sama tugevalt ja põnevalt ka edaspidi.