“Võimlas” räägiti talispordihooajast ja kodusest jalgpallist | Talisport

2303817h717ft24

Talispordihooaeg on Eestis alati oodatud sündmus, mis toob kaasa põnevust ja elevust nii spordisõpradele kui ka sportlastele endile. “Võimlas” räägiti hiljuti talispordihooajast ning kodusest jalgpallist, tuues esile nii kohalike sportlaste saavutused kui ka tulevased suured võistlused ja sündmused. Eestlaste kirg spordi vastu on selge ning see kajastub ka koduse jalgpalli populaarsuses. Ootame juba põnevusega, millised saavutused ja üllatused toob endaga kaasa käesolev talv!

Spordisaates “Võimla” rääkisid Juhan Kilumets ja Johannes Vedru sel korral saatekülalise Kristjan Kalkuniga talisportlaste hooajast ja koduse jalgpallihooaja algusest.

Kahevõistleja Kristjan Ilves lõpetab MK-sarja hooaja viiendal kohal. Kiiruisutaja Marten Liivi hooaega jääb kaunistama Euroopa meistrivõistluste hõbemedal. “Võimlas” võeti Ilvese ja Liivi edukas hooaeg kokku.

Eesti parim hokimeeskond HC Panter tegi tugevate Läti klubide vastu ilusa hooaja. Kuidas edasi?

FCI Levadia on jalgpalli meistriliiga hooaega alustanud väga võimsalt. Millised on tiitlinõudlejate tugevused ja nõrkused?

Pikemalt räägiti välismaal elavatest ja treenivatest Eesti sportlastest. Kristjan Ilves ja Marten Liiv on tõestanud, et tipptasemel välismaa spordibaasides tugevate konkurentide ja pädevate treeneritega harjutades on võimalik jõuda tippu. Kas see on Eesti spordi paratamatus, et sellisel tasemel sportlased peavad tippu pürgimiseks otsima võimalusi välismaalt?

Igal teisipäeval kell 10.05 Vikerraadio eetris olevas “Võimlas” kogunevad sporti armastavad ja tundvad inimesed, et rääkida spordist ja kõigest selle juurde käivast. Kilumetsal ja Vedrul on igal nädalal külas mõni kolleeg ERR-i sporditoimetusest.

“Võimla” ootab ka kuulajate panust. Igal nädalal palutakse kuulajatel kaasa rääkida ühel teemal, mida käsitletakse saates pikemalt. Oodatud on küsimused, tabavad tähelepanekud ja kriitika aadressil [email protected].

Kokkuvõttes oli võimlas toimunud arutelu talispordihooajast ja kodusest jalgpallist väga informatiivne ja huvitav. Osalejad jagasid oma mõtteid ja kogemusi ning tõid välja olulised punktid nii talispordi kui ka jalgpalli valdkonnas. Üheskoos saadi parem ülevaade sellest, millised väljakutsed ja võimalused ootavad Eesti sportlasi ja spordisõpru. Üritus tõestas, et spordivaldkond on oluline ja tekitas huvi järgmiste kohtumiste vastu, et arutada veelgi põnevamaid ja olulisemaid teemasid.

Loe rohkem:  Veebruar on rahvusringhäälingus suur talispordikuu | Talisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga