Visetel hätta jäänud Kullamäe ja Bilbao said eurosarjas esimese kaotuse | Korvpall

2228712hd572t24

Tere tulemast! Kõik korvpallihuvilised on kohal, et arutada eurosarja viimastes mängudes toimunud põnevat vastasseisu Kullamäe ja Bilbao vahel. Kahjuks pidid meie kangelased selles mängus vastu võtma oma esimese kaotuse. Ometi ei tasu meeleheidet tunda, sest meie meeskond on endiselt täis võitlusvaimu ja kindlasti suudab nad tulla tagasi veelgi tugevamalt. Nii et istuge mugavalt ja valmistuge kuulma põnevat arutelu sellest mängust!

Korvpalli eurosarjas FIBA Europe Cup jäi Eesti koondislase Kristian Kullamäe kodumeeskond Bilbao kolmapäeval vahegrupis 80:82 alla Saksamaa klubile Göttingen.

Kodumeeskond Göttingen võitis avapoolaja 11 punktiga, Bilbao hakkas kolmandal veerandajal vahet jõudsalt kahandama ning läks perioodi lõpusekunditel Tryggvi Hlinasoni pealtpaneku järel 61:59 ette. Tasavägiselt alanud otsustava veerandaja keskel haaras Göttingen seitsmepunktilise edu ning hoidis sellest vabavisete toel lõpuni kinni.

Kullamäe viibis väljakul 21 minutit, aga oli hädas visketabavusega: tema üheksast kahepunktiviskest läbisid korvirõnga kolm, Eesti koondislane eksis mõlemal kaugviskel. Lauapalle kogunes Kullamäe arvele seitse, lisaks blokeeris ta ühe kodumeeskonna viske ja andis ühe resultatiivse söödu. Bilbao resultatiivseim oli 19 punkti visanud Melwin Pantzar.

Bilbao sai K-vahegrupis kolme võidu kõrvale esimese kaotuse, kolm võitu ja üks kaotus on ka Portol ning Göttingen on kahe võidu ja kahe kaotusega kolmas. Eelviimases voorus kohtuvad Bilbao ja Porto omavahel, Göttingen sõidab külla kõik mängud kaotanud Balkanile. veerandfinaali pääsevad iga grupi kaks parimat.

Kullamäe and Bilbao facing their first defeat in the Euroleague is a tough pill to swallow for Estonian basketball fans. However, it is important to remember that setbacks are a natural part of any competitive sport, and what matters is how the teams respond to it. With determination and hard work, they can learn from this experience and use it to come back stronger in future games. Estonian basketball has shown great promise and potential, and this defeat should be seen as a stepping stone towards even greater success in the future.

Loe rohkem:  TalTech ja Kalev/Cramo teenisid kodupubliku ees kindla võidu | Korvpall