Viimsi õnn ei pöördunud ka Ventspilsis | Korvpall

2190205h740at24

In the world of basketball, Viimsi is a name that commands respect. However, their luck did not change even in Ventspils. The recent game showcased their determination and skill, but ultimately ended in disappointment. Despite their best efforts, the team could not secure a victory in the face of tough competition. This setback will only fuel their drive to succeed in future matches, as Viimsi continues to strive for greatness on the basketball court.

Viimsi alistus korvpalli Eesti-Läti liigas võõrsil Ventspilsile 90:97 (19:22, 20:22, 17:19, 34:34) ja sai tabelisse 12. kaotuse järjest.

Suurema osa mängust püsis Ventspilsi edu vähem kui kümme silma, aga viimasel veerandil õnnestus ka 16 punktiga juhtima asuda (78:62). Lõpus tuli Eesti võistkond pisut lähemale, aga võitjas kahtlust ei tekkinud.

Stefan Vaaks viskas Viimsi kasuks 21 punkti, Tydus Verhoeven aitas 20 silma ja 12 lauapalliga. Küll aga sai koguni kolmikduubli kirja Oliver Suurorg: 12 punkti, kümme lauapalli ja kümme resultatiivset söötu.

Üleplatsimeheks osutus aga võitjate Ishmael El Amin, kes korjas 24 punkti. Ameeriklasest tagamängija on jätkuvalt liiga kõige resultatiivsem mängija, kelle keskmine punktisaak mängust ületab ainsana 20 piiri (21,3).

Viimati võitis sellele hooajale tagasihoidlikuma koosseisuga vastu läinud Viimsi enne jõule ehk 10. detsembril kodus Valmierat. Ventspilsiga mängiti oktoobris kodus ja siis kaotati 29 punktiga.

Kuigi Viimsi ei suutnud võita Ventspilsi korvpallimeeskonda, võib öelda, et meeskond andis endast parima ja võitles südikalt. Nende mäng oli täis põnevust ja intensiivsust ning nad näitasid head meeskonnamängu. Oluline on meeles pidada, et kaotused on osa spordist ning meeskond saab sellest õppida ja tugevamana edasi liikuda. On oluline jätkata treenimist ja tööd ning keskenduda järgmistele võimalustele tulemuste parandamiseks. Viimsi võib küll kaotada mängu, kuid kindlasti mitte oma püüdlust ja jõupingutusi.

Loe rohkem:  Kotsar vabavisetest: sellist asja ei tohi kaks mängu järjest lubada | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga