Kristin Tattar võttis Austinis avapäeva järel sisse kolmanda positsiooni | Kettagolf

2310978h4002t24

Esmakordselt Eesti mängijana osalev Kristin Tattar näitas oma võimeid kettagolfi maailmareklaamil, võttes Austinis toimuva turniiri avapäeva järel sisse kolmanda positsiooni. Tema muljetavaldav osavus ja järjekindlus on teinud talle nime nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Tattar on tõestanud end kui tõeline konkurent ja tema potentsiaal võiduka lõpuga turniiril on tõusmas. Eesti diskigolfi talent on valmis näitama maailmale, et ka meie väikesel riigil on midagi suurt pakkuda kettagolfi maailmas.

Kristin Tattar hoiab Texase osariigis Austinis toimuval The Openi nimelisel profiturnee etapil esimese ringi järel tulemusega miinus viis kolmandat kohta.

Tattar alustas hästi ja kogus esimese viie rajaga tulemuse neli alla par’i, aga siis tuli järgmise kolme raja peale kolm viset üle par’i. Seejuures tuli kaheksandal rajal topelt-bogey, aga see oli raske ka konkurentidele – par’ist väiksemat ei saanud kirja keegi.

Järgneva kümne raja peale tegi Tattar aga neli birdie‘t ja kuus par’i ehk kokkuvõttes tuli esimese päeva tulemuseks viis alla par’i. Võistlust juhib Kat Mertsch (-7), eestlannast ühe viske kaugusele jääb soomlanna Henna Blomroos.

The Open kestab Austinis reedest pühapäevani ehk mängitakse kolm ringi.

Kokkuvõttes võib öelda, et Kristin Tattaril oli väga edukas esimene päev Austinis toimunud võistlusel, kus ta suutis võtta endale kolmanda positsiooni. Ta näitas suurepärast mänguoskust ja kindlat närvi ning tõestas end taas ühe maailmatasemel kettagolfarina. Tattar on tuntud oma pühendumise ja talendi poolest ning tema saavutused rõõmustavad nii tema fänne kui ka Eesti spordiüldsust tervikuna. Oleme tõeliselt uhked ja õnnelikud, et tal läheb nii hästi ning loodame, et ta jätkab sama edukalt ka järgmistel võistlustel.

Loe rohkem:  Kristin Tattar enne aasta esimest suurturniiri: siin peab olema supertäpne | Kettagolf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga