Viimsi kaotustejada jätkus ka Ventspilsis | Korvpall

2190205h740at24

Estonia’s Viimsi basketball team continued their losing streak in Ventspils, as they faced off against tough competition in a recent game. Despite their best efforts, the team was unable to secure a victory, leaving fans disappointed but hopeful for future successes. The players showed determination and skill on the court, but were ultimately outplayed by their opponents. The Viimsi team will regroup and strategize for their next match, eager to turn their luck around and secure a much-needed win.

Viimsi alistus korvpalli Eesti-Läti liigas võõrsil Ventspilsile 90:97 (19:22, 20:22, 17:19, 34:34) ja sai tabelisse 12. kaotuse järjest.

Suurema osa mängust püsis Ventspilsi edu vähem kui kümme silma, aga viimasel veerandil õnnestus ka 16 punktiga juhtima asuda (78:62). Lõpus tuli Eesti võistkond pisut lähemale, aga võitjas kahtlust ei tekkinud.

Stefan Vaaks viskas Viimsi kasuks 21 punkti, Tydus Verhoeven aitas 20 silma ja 12 lauapalliga. Küll aga sai koguni kolmikduubli kirja Oliver Suurorg: 12 punkti, kümme lauapalli ja kümme resultatiivset söötu.

Üleplatsimeheks osutus aga võitjate Ishmael El Amin, kes korjas 24 punkti. Ameeriklasest tagamängija on jätkuvalt liiga kõige resultatiivsem mängija, kelle keskmine punktisaak mängust ületab ainsana 20 piiri (21,3).

Viimati võitis sellele hooajale tagasihoidlikuma koosseisuga vastu läinud Viimsi enne jõule ehk 10. detsembril kodus Valmierat. Ventspilsiga mängiti oktoobris kodus ja siis kaotati 29 punktiga.

Viimsi kohtumine Ventspilsiga tõi kaasa kaotuse, kuid see ei riku meeskonna enesekindlust ega motivatsiooni. Olles silmitsi väljakutsuva vastasega, suutsid meie mängijad näidata head meeskonnatööd ja püüdlust võidu nimel. See kaotus annab meile hindamatu õppetunni ja motiveerib meid veelgi tugevamalt treenima ja arenema. Tulevikus kasutame seda kogemust positiivsena, et saavutada suuremaid ja paremaid tulemusi. Viimsi meeskond on pühendunud oma eesmärkide saavutamisele ning jätkab võitluslikult oma korvpalli arenguteel.

Loe rohkem:  Rannula: tegime põhiturniiril maksimumilähedase soorituse | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga