Viimane veerand tõi Drelli klubile taas kaotuse | Korvpall

2109008ha7edt24

Tere tulemast! Viimane veerand toob alati põnevust ja ootamatuid pöördeid ning see kehtis ka Drelli korvpalliklubi viimase mängu kohta. Kuigi mäng oli põnev ja pingeline, tõi viimane veerand Drelli klubile taas kaotuse. See on toonud kaasa palju küsimusi ja spekulatsioone selle kohta, mis võib olla põhjuseks meeskonna ebaõnnestumisele. Olgu see noortekihi puudumine või treeneri taktikaline valik – üks asi on kindel, Drelli klubi peab kiiresti tegutsema, et tagasi võidurajale pääseda.

Henri Drelli klubi Windy City Bulls kaotas NBA G-liigas kodus Osceaola Magicule 101:111 (25:32, 29:21, 28:28, 19:29) ja jätkab oma divisjonis eelviimasel kohal.

Drell mängis 33 minutit, viskas seitse punkti (kahesed 2/5, kolmesed 14), võttis 11 lauapalli, jagas neli resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike, pani ühe kulbi, aga tegi ka kuus pallikaotust ja kaks viga.

Windy City Bullsi parim oli 23 punkti ja 14 lauapalliga keskmängija Adama Sanogo, Onuralp Bitim lisas 17 ja Evan Gilyard 13 silma. Võitjate parim oli 27 punkti ja üheksa resultatiivse sööduga Mac McClung.

Teise kaotuse järjest saanud Windy City Bulls hoiab keskdivisjonis viie võidu ja 11 kaotusega seitsmendat positsiooni, edestades üksnes Iowa Wolvesi (4-14).

Järgmise mängu peab Windy City pühapäeval, kui võõrustatakse Raptors 905 võistkonda.

Kuigi Drelli klubi näitas võitlustahtmist ja püüdis viimase veerandi ajal mängu tagasi võita, tõi see neile lõpuks taas kaotuse. Kuigi tulemus võib olla pettumust valmistav, tuleb meeskonnal jääda positiivseks ja keskenduda tulevikule. Nad on näidanud potentsiaali ja suudavad kindlasti paremaid tulemusi saavutada. Oluline on õppida kaotustest ja jätkata treeningutega, et tulevikus tugevamalt tagasi tulla. Jäädes positiivseks ja keskendudes meeskonna tugevustele, on neil kindlasti võimalus paremini esineda ja saavutada võite.

Loe rohkem:  Rapla ja Ogre kohtumine lükati mängijate haigestumise tõttu edasi | Korvpall