VAATA OTSE | Uduses Oslos on tavadistantsil rajal neli Eesti meest | Laskesuusatamine

2206282h2f37t24

Tere tulemast! Eesti meeste laskesuusatajate osalemine Oslos toimuval tavadistantsil on tekitanud elevust kogu riigis. Neli vaprat meest võitlevad uduses Norra pealinnas tipptasemel oma oskuste ja vaimu vastu. Nende eesmärk on võita ja tuua koju au ning kuulsus. Nii et haarake endale tass kuuma jooki, istuge mugavalt ja nautige seda põnevat võistlust otseülekandes. Hoiame kõik pöidlaid meie Eesti laskesuusatajatele!

Laskesuusatamise MK-hooaeg jätkub sel nädalavahetusel Norras Oslos. Otseülekanne meeste 20 km tavadistantsist algab ETV-s ja ERR-i spordiportaalis kell 16.35.

Meeste tavadistants pidi reedel algama kell 16.30, aga Norra pealinnas valitsevad keerulised ilmastikutingimused. Nii lükati naiste tavadistants neljapäevalt reedele ning seejärel veel pool tundi edasi, mille tõttu nihkus ka meeste stardiaeg veerand tunni võrra.

Eestlasi on reedel 20 km distantsil rajal neli: Rene Zahkna stardinumbriks on 28, Kristo Siimeril 58, Raido Ränkelil 76 ja Robert Heldnal 84. Kokku läheb rajale 96 meest.

Meeste MK-sarja on sel hooajal domineerinud norralased. Selle aastanumbri sees on nad individuaaldistantsidel võiduta jäänud vaid korra, kui aasta viiendal päeval sai Oberhofi sprindis esikoha Benedikt Doll, MK-etapivõidu on sel hooajal saanud kuus erinevat Norra meest, kes on kõik ka reedel stardis.

Kuigi udune ilm ja keerulised tingimused Oslo laskesuusarajal võivad olla väljakutsed, on nelja Eesti mehe osalemine tavadistantsil meie riigile suureks auks. Nende jõupingutused ja pühendumus on tunnistuseks sellest, kui kaugele võib jõuda visaduse ja tahtejõuga. Loodame, et nende etteasted Oslo võistlustel toovad meile uhkeid hetki ja rõõmustavad kogu Eesti rahvast. Aitäh meie sportlastele, kes esindavad meid nii uhkelt rahvusvahelisel areenil!

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Jakob Kulbin teeb lõpuks kodusel MM-il esimese stardi | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga