TÄNA OTSE | Kas Tomingas suudab MM-il taas esikümnesse murda? | Laskesuusatamine

2206333h7ccct24

Tere tulemast, kallid spordisõbrad! Kas olete valmis põneva laskesuusatamise MM-i jälgimiseks? Täna on erakordselt põnev päev, sest meie enda laskesuusataja Rene Zahkna Tomingas astub rajale, püüdes murda taas laskesuusatamise MM-il esikümnesse. Pärast viimase aja muljetavaldavaid tulemusi on ootused kõrged ja pinged õhus. Kas Tomingas suudab finišijoone ületada kiiremini kui kunagi varem? Olge valmis hoidma hinge kinni ja elama kaasa meie kangelasele sel põneval võistlusel!

Laskesuusatamise maailmameistrivõistlused jätkuvad Tšehhis Nove Mestos teisipäeval naiste 15 km tavadistantsiga, mis tõi Tuuli Tomingasele eelmisel aastal Oberhofis kõrge kuuenda koha. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 17.45. Ülekandeid kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Šveitslanna Amy Baserga stardib esimese naisena Eesti aja järgi kell 18.10, Tuuli Tomingase stardinumbriks on teisipäeval 17, Regina Ermits läheb rajale 50., Susan Külm 73. ja Hanna-Brita Kaasik 90. sportlasena.

Eelmisel aastal saavutas Tomingas Oberhofi MM-il sel distantsil oma karjääri silmapaistvaima tulemuse, kui tegi kaks möödalasku ja lõpetas kuuendal kohal. Kaotust kulla võitnud Hanna Öbergile kogunes toona 2.23. Külm oli 59. ja Ermits 73.

Eestlannad on sel MM-il juba häid tulemusi näidanud, kui Tomingas sai pühapäevases jälitussõidus kümnenda, Ermits 24. ja Külm 27. koha. Kaasik teeb teisipäeval Nove Mestos teisipäeval oma MM-debüüdi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Andrus Tomingasel oli võimalus täna MM-il taas esikümnesse murda, kuid kahjuks jäi ta sellest napilt välja. Siiski näitas ta head minekut ja kindlasti on tal potentsiaali tulevikus veel paremini esineda. Laskesuusatamises on alati ootamatusi ja tomblust ning Tomingas on tõestanud end tugeva ja kindla sportlasena. Jääme huviga ootama tema järgmisi võistlusi ning loodame näha teda taas tippude hulgas.

Loe rohkem:  Kulbin näitas juunioride karikaetapil taas head minekut | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga