VAATA OTSE | Otepääl algab võistluspäev naiste hüppevõistlusega | Kahevõistlus

1707638469 2254647h698bt24

Tere tulemast Otepääle – Eesti talispordi pealinna! Täna algab siin põnev võistluspäev, kus saab näha naiste hüppevõistlust ja kahevõistlust. Otepää on tuntud oma kauni looduse ja suurepäraste sportimisvõimaluste poolest ning see päev ei ole erand. Kohalikele ja külastajatele avaneb võimalus näha maailmatasemel sportlaste võistlust ning kogeda talispordi põnevust ja adrenaliini. Otepää on ideaalne koht selleks, et nautida talve ja spordi ilu ning toetada oma lemmikuid võistlusrajal.

Kahevõistluse MK-etapil Otepääl algab viimane võistluspäev Tehvandi normaalmäel. Esimesena seisab hüppevoor ees maailma parematel naiskahevõistlejatel. Otseülekanne algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 10.15.

Otepää etapi avapäeval moodustasid naiste arvestuses esikolmiku norralannad Gyda Westvold Hansen, Ida Marie Hagen ja Mari Leinan Lund. Laupäeval teenis esikoha MK-sarja üldliider Hagen, edestades jaapanlannat Haruka Kasaid ja koondisekaaslast Westvold Hansenit.

MK-sarja üldarvestuses on liidril Hagenil koos 1140 punkti, teine on Westvold Hansen (1040 p) ja kolmas Leinan Lund (864 p).

Naiste võistluspäev algab kell 10.15 hüppevõistlusega ning 5 km pikkusele murdmaasõidule antakse start kell 12.50.

Kokkuvõttes võib öelda, et täna toimuv naiste hüppevõistlus Otepääl on tõeliselt põnev ja emotsionaalne sündmus. Sportlastel on suurepärane võimalus näidata oma oskusi ja võistelda kõrgel tasemel. Samuti on see suurepärane võimalus tutvustada Eestis kahevõistluse ala ning tõsta selle populaarsust. Publikul on võimalus näha maailmatasemel sportlasi oma kodulinnas võistlemas ja nautida kaunist talvepäeva Otepääl. Kindlasti on naiste hüppevõistlus kaalukas samm naiste spordi populariseerimise suunas ning pakub inspiratsiooni noortele sportlastele.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Ilves alustab kahevõistluse MK-etapi murdmaasõitu seitsmendana | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga