Lätit esindab Eurovisioonil Dons | Eurovisioon

2254686h00a2t24

Tere tulemast, mu armsad Eesti sõbrad! Meil on suur rõõm teatada, et meie naaberriik Läti on valinud oma esindajaks Eurovisiooni lauluvõistlusel ühe väga andeka artisti – Dons. Dons on tuntud oma võimsa hääle ja energiliste lavashowde poolest ning ta kindlasti saadab Eurovisioonil elevatorvetunnet. See on suurepärane võimalus Eesti ja Läti vaheliseks koostööks ning meil on hea meel, et saame jagada seda põnevat uudist teiega. Läti on valmis võitluseks ja meile on suur au teda sellel teekonnal toetada!

Läti lauluvõistluse Supernova võitis ja riiki Eurovisioonile esindama sõidab artist Dons ballaadiga “Hollow”.

Võitja valiti rahva ja žürii häälte kooslusel kümne finalisti seast.

Dons on teenekas Läti artist, kel karjääri jooksul välja antud juba üheksa albumit. Ta on võitnud mitmeid Läti raadio- ja muusikaauhindu. 2021. aastast annab ta muusikat välja Universal Music Group plaadifirma alt.

Läti pole 2016. aastast Eurovisioonil finaali jõudnud.

Eurovisiooni esimene poolfinaal leiab aset 7. mail, teine poolfinaal 9. mail ning finaal toimub 11. mail.

In conclusion, the choice of Dons to represent Latvia in Eurovision is an exciting and promising one. With his unique blend of traditional Latvian folk music and modern pop sounds, Dons has the potential to make a strong impression on the Eurovision stage. As neighbors and fellow Baltic states, Estonians can look forward to supporting Dons and witnessing his performance at Eurovision. We can hope that his participation will foster a sense of unity and celebration of the diverse music and culture in the Baltic region. Good luck to Dons and Latvia in Eurovision!

Loe rohkem:  Eurovisioonifännid ei ennusta Nublule ja Mikael Gabrielile Soome eurolaulu võitu | Eurovisioon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga