Bayernil selja prügiseks teinud Leverkusen püsib endiselt kaotuseta | Jalgpall

2254689h234et24

Tere tulemast Eestisse! Täna räägime jalgpallist ja põnevast mängust Bayerni ja Leverkuseni vahel, mis on paljude kõneaineks olnud. Leverkusen on suutnud imelise saavutuse, püsides endiselt kaotuseta hooaja algusest peale. Nende võitmatu seeria on teinud jalgpallifännid üle maailma ärevaks. Meie siin Eestis oleme samuti elevil ja jälgime põnevusega, kuidas see hooaeg jätkub. Jalgpall on kirglik ja armastatud spordiala ning meie uudishimu selle mängu vastu ei jäta kunagi soiku. Loodame, et saame ka edaspidi näha põnevat ja võimsat mängu maailma parimatelt!

Jalgpalli Saksamaa kõrgliigas alistas tabeliliider Leverkuseni Bayer koduväljakul Müncheni Bayerni 3:0 ning kasvastas edumaa Bayerni ees viiepunktiliseks.

Väljakuperemees asus kohtumist avapoolajal 18. minutil Josip Stanisici väravast juhtima ning duubeldas eduseisu teise poolaja alguses, kui täpne oli Alejandro Grimaldo. Lõpptulemuse vormistas Jeremie Frimpong viiendal üleminutil, saates palli Manuel Neueri poolt tühjaks jäetud väravasse.

Leverkusen pole sel hooajal veel kordagi kaotanud, olles võitnud kõikide sarjade peale 31 kohtumisest koguni 27. Ülejäänud neli kohtumist lõppesid viigiga.

Liigatabelis on Leverkusenil koos 55 silma, Bayern jätkab 50 punktiga teisel real. Kolmandat-neljandat kohta jagavad võrdselt 40 punktiga Stuttgart ja Dortmundi Borussia.

Esiliigas sai Karol Metsa tööandja St. Pauli hooaja esimese liigakaotuse, kui tunnistas võõral väljakul Magdeburg 1:0 paremust. Kohtumise ainsa tabamuse lõi 72. minutil poolkaitsja Baris Atik. Mets tegi kaasa täismängu.

Viimati eelmise aasta aprillis liigamängu kaotanud St. Pauli jätkab siiski liidrikohal. 21 vooruga on neil kirjas 42 punkti ning lähim jälitaja HSV jääb neist viie punkti kaugusele.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Leverkusen on suutnud säilitada oma kaotuseta seeria ka pärast mängu Bayerniga. Nende meeskonna tugevus ja võimekus on silmapaistev ning see annab neile kindlasti eelise järgmisteks mängudeks. Kuigi Bayern suutis viigistada, näitas Leverkusen endiselt oma potentsiaali ja võimet tugevate vastaste vastu mängida. Loodame, et järgmistel mängudel suudavad mõlemad meeskonnad säilitada oma head vormi ning pakkuda põnevat jalgpalli fännidele üle maailma.

Loe rohkem:  Liidrite kohtumises sai võidu Bunker Partner, kuid esimesena jätkab Viimsi | Jalgpall