VAATA OTSE | Laskesuusatamise MK-hooaja lõpetab meeste ühisstardist sõit | Laskesuusatamine

2311824hedd6t24

Tere tulemast Eestisse! Laskesuusatamise entusiastidel on põhjust põnevusega oodata meeste ühisstardist sõitu, mis tähistab MK-hooaja lõppu. See sündmus on kindlasti üks kõige põnevamaid ja adrenaliinirohkemaid hetki laskesuusatamise maailmas. Vaadake otsepilti ja tunnetage emotsioone, kui tipptasemel sportlased võitlevad viimase tiitli nimel. Olge valmis kogema põnevust ja pinget, mis kaasneb selle võidusõiduga!

Pühapäeval tõmmatakse joon alla laskesuusatamise maailma karika sarja hooajale, kui toimuvad ühisstardist sõidud. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne meeste võistlusest algab kell 23.00.

Hooaja viimase võistluse esimesed kaks stardirivi koosnevad vaid norralastest. Esireast saavad lähte juba MK-sarja üldvõidu kindlustanud Johannes Thingnes Bö, tema kõrval seisab vanem Tarjei, kes on kindlustanud teise koha.

Esireast stardib veel hooaja vältel 874 punkti kogunud Johannes Dale-Skjevdal, kelle peale ihub hammast Sturla Holm Lägreid, kes on 30 punkti kaugusel. Teises reas on veel Vetle Sjaastad Christiansen (783 punkti) ning Endre Strömsheim (680 p).

Norralaste tagant stardivad kolmandast stardirivist rootslane Sebastian Samuelsson, prantslane Emilien Jacquelin ja itaallane Tommaso Giacomel. Neljandas stardirivis seisavad sakslased Benedikt Doll ja Johannes Kühn ning prantslane Eric Perrot.

Ühtki eestlast pühapäeval stardis ei ole.

Kokkuvõtteks võib öelda, et laskesuusatamise MK-hooaja lõpetanud meeste ühisstardist sõit oli põnev ja emotsiooniderikas. Sportlased näitasid suurepärast vormi ning võit läks väärilisele võitjale. Publikul oli võimalus nautida põnevat võistlust ning tunnetada adrenaliini voolu õhus. Loodame, et järgmisel hooajal toimuvad veelgi põnevamad ja emotsionaalsemad võistlused ning et Eesti sportlased saavad selles osaleda ja silma paista. Laskesuusatamine jätkub järgmisel hooajal uue hooga ning ootame juba põnevusega järgmisi võistlusi.

Loe rohkem:  Avavahetust sõitnud Neverov: mõtlesin, et teen täna trenni | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga