VAATA OTSE | MM Otepääl algab noorte segateatesõiduga | Laskesuusatamine

2206630h28d7t24

Tere tulemast Otepääle, kus toimub noorte segateatesõiduga laskesuusatamise maailmameistrivõistlus. See on suurepärane võimalus näha tulevikutalente võistlemas ning nautida põnevat ja pingelist spordisündmust. Otepää on tuntud oma kauni looduse ja suurepäraste spordiradade poolest ning see sündmus näitab linna võimekust korraldada kõrgetasemelisi spordiüritusi. Olge osa sellest adrenaliini täis päevast ja toetage noori sportlasi nende võistlusel!

Otepääl peetavatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on esimesena kavas noorte segateatesõit. Otseülekanne ERR-i spordiportaalis algab kell 10.20, kommenteerib Alvar Tiisler.

Stardis on koguni 28 võistkonda, nende seas ka Eesti, kelle stardinumber on 15 – see koht saadi MM-il mullu. Eesti neliku moodustavad Yaroslav Neverov, Frederik Välbe, Vibeke Välbe, Anlourdees Veerpalu.

Tiitlikaitsjana tuleb starti Norra.

 Otepääl toimuvad maailmameistrivõistlused on noorte ja juunioride jaoks viimane rahvusvaheline võistlus sel hooajal. Kaheksal võistluspäeval astub Otepääl starti ligi 500 sportlast. Maailmameistrid selguvad segateatesõidus, tavadistantsil, sprindis, ühisstardist sõidus ja teatesõidus ning seda nii noorte kui ka juunioride vanuseklassis.

Kokkuvõttes võib öelda, et noorte segateatesõit oli põnev ja emotsiooniderikas sündmus. Noored sportlased näitasid oma oskusi ja võitlemisvaimu ning pakkusid publikule põnevat vaatemängu. Otepää oli suurepärane võistluspaik ning rahvusvahelise laskesuusatamise võistlus tõi Eestile palju positiivset tähelepanu. Noorte segateatesõit näitas, et tulevikus on oodata palju põnevat ja tasavägist võistlusmaastikku. Loodame, et järgmistel võistlustel on veel rohkem põnevust ja spordirõõmu!

Loe rohkem:  TÄNA | Laskesuusatamise MM-i juhatab sisse erisaade | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga