Kristin Tattar tõusis Austinis viimase päevaga teiseks | Kettagolf

2310978h4002t24

Eesti discgolfi staar Kristin Tattar saavutas muljetavaldava saavutuse, tõustes Austinis toimunud võistlusel viimase päeva tulemustega teiseks kohaks. Tattari võistluskogemus ja osavus kettagolfis on pälvinud tunnustust üle maailma ning tema võitlustahet ja talenti imetletakse nii kodus kui ka rahvusvaheliselt. Püüdlused saavutada tipptasemel edu on teinud Temast vapustava sportlase ning inspireeriv eeskuju kõigile kettagolfi harrastajatele. Kristin Tattar jätkab kindlasti oma tõusuteed ja astub edasi uutesse võitude väljakutsetesse.

Kristin Tattar tõusis viimase võistluspäevaga kolm kohta kõrgemale ja lõpetas Texase pealinnas Austinis toimuva kettagolfi profiturnee etapi The Openi teise kohaga.

Kui teise võistluspäeva lõpp läks valitseval maailmameistril nässu, siis kolmanda ringi esimesel viiel rajal korjas ta neli birdie‘t. Järgneva 11 raja peale tuli vaid kaks birdie‘t, kuid kordagi ei langenud Tattar alla par’i. Ka kaks viimast rada lõppesid jälle birdie‘ga.

See tegi Tattari päeva tulemuseks miinus kaheksa ja kolme ringi summas miinus 15. Sellega ei olnud eestlanna aga päeva ega ka võistluse parim, sest suurepärast hoogu näitas Ohn Scoggins, kes sai ringi tulemuseks miinus kümme ja võistluse peale kokku lausa miinus 26.

Kolmanda koha teenis ka teise päeva järel sel positsioonil olnud ameeriklanna Missy Gannon. Pühapäeval viskas ta miinus kaks ja sai kokkuvõttes kirja kümme viset alla par’i.

Täiesti nässu läks aga pühapäeva eel teist positsiooni hoidnud ja Scogginsile vaid kahe viskega kaotanud Kat Mertschi esitus. Ta tegi esimese kuue raja peale tervelt kaks topelt-bogey‘t ja ringi tulemuseks kujunes koguni pluss kuus.

Kokkuvõttes jäi ta Natalie Ryani ja soomlanna Henna Blomroosiga jagama neljandat kohta. Kõigi tulemus oli kaheksa viset alla par’i.

Loe rohkem:  Tattar jagab suurturniiri avapäeva järel neljandat kohta | Kettagolf

Tattari järel oli parim eestlanna Kaire Tekku, kes läbis rajad kaheksa viskega üle par’i ja sai kirja 25. koha.

Kristin Tattar’s impressive performance in Austin, where she rose to second place on the last day of the competition, is a testament to her skill and dedication to disc golf. Her determination and talent have earned her recognition both locally and internationally. Tattar’s success serves as an inspiration to aspiring disc golfers in Estonia and beyond. Her achievement is a reminder that hard work and perseverance can lead to great accomplishments in the sport. Estonia can be proud of having such a talented athlete representing the country on the global stage.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga