VAATA OTSE | Kas MM-i segateatesõidus jätkub Norra pidu? | Laskesuusatamise MM

1707321251 2248287ha10at24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise MM-i segateatesõidu põneva otseülekande juurde! Kas Norra suusatajad suudavad jätkata oma võidukäiku või suudavad teised riigid neile vastu astuda? Selles põnevas võistluses näeme kõige paremaid laskesuusatajaid üle maailma võistlemas, et selgitada välja parim segateatesõidus. Olge valmis tunnistama spordi suurepäraseid hetki ja kogema põnevust, mis kaasneb tipptasemel laskesuusatamisega. Ärge jätke vahele seda võidujooksu, sest meil on ees ootamas põnev ja adrenaliinirikas võistlus!

Täna kell 18.00 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailmameistrivõistlustelt Nove Mestos, kus on kavas segateatesõit. MM-i ülekandeid kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Kokku läheb starti 25 võistkonda, nende seas ka Eesti koosseisus Rene Zahkna, Kristo Siimer, Tuuli Tomingas ja Regina Ermits.

Segateatesõit on olnud sel maailma karika sarja hooajal kavas kaks korda: avaetapil Östersundis võidutses Prantsusmaa, kes edestas Norrat ja Itaaliat; Anterselvas moodustasid esikolmiku Norra, Itaalia ja Rootsi. Eesti oli mõlemal korral 13.

Norra koondis tuleb välja nelikuga Tarjei Bö, Johannes Thingnes Bö, Karoline Offigstad Knotten ja Ingrid Landmark Tandrevold ning Prantsusmaa eest sõidavad Eric Perrot, Quentin Fillon Maillet, Justine Braisaz-Bouchet ja Julia Simon.

Itaalia koosseisu kuuluvad Didier Bionaz, Tommaso Giacomel, Dorothea Wierer ja Lisa Vittozzi ning Rootsi omasse Sebastian Samuelsson, Martin Ponsiluoma, Hanna Öberg ja Elvira Öberg.

Neljal eelmisel MM-il on segateatesõidu võitnud Norra, samuti teeniti kuldmedalid Pekingi olümpiamängudelt.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Laskesuusatamise MM-i segateatesõidus jätkus Norra domineerimine. Norra meeskond näitas tugevat sõitu ja suutis võidurõõmu korrata ka segateatesõidus. Teiste riikide sportlased pidid leppima järelplatseerimistega, kuid kindlasti on neil võimalus oma tugevusi näidata veel individuaalvõistlustel. Laskesuusatamise MM jätkub põnevalt ning võime oodata veel palju ootamatuid pöördeid ja üllatusi võistluste käigus.

Loe rohkem:  Siimer: olen juba mitu korda õnnest nutnud | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga