VAATA OTSE | Kas Eesti teatekolmikul õnnestub medalimängu sekkuda? | Laskesuusatamine

1709276057 2282283h34fat24

Tere tulemast Eestisse, kus laskesuusatamine on üks olulisemaid ja populaarsemaid talispordialasid! Täna on meil suurepärane võimalus jälgida, kas meie Eesti teatekolmik suudab medalimängu sekkuda. Põnevust ja adrenaliini on garanteeritud, kui meie sportlased võitlevad kuldse auhinna nimel. Kas suudame ületada kõik takistused ja viia Eesti au kõrgemale? Jälgige otseülekannet ja toetage meie sportlasi selle põneva võistluse käigus!

Otepääl toimuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel sõidetakse reedel noorte teatesõidud. Esmalt tulevad rajale noormehed, ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 10.20.

25 rajale tuleva koondise seas kannab Eesti stardinumbrit kuus. Teatetrio avavahetust sõidab Jakob Kulbin, teiseks on Daniel Varikov ja ankrumeheks Jaroslav Neverov.

Stardinumbrid on jaotatud eelmise aasta tulemuste järgi: tiitlit kaitseb Tšehhi, mullu sai hõbeda Saksamaa ning ponksi Norra.

Eestile tõid Kasahstanis kuuenda koha Mark-Markos Kehva, Neverov ning Ivar Vsivtsev. Toona ei käidud ühelgi trahviringil, kaotust võitjatele kogunes 2.41.

Eesti noormehed on kodustelt tiitlivõistlustelt võitnud ka medali, kui Kulbin saavutas neljapäeval ühisstardist sõidus teise koha, Neverov on Otepääl olnud seitsmes ja üheksas.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti teatekolmikul on kindlasti potentsiaali medalimängu sekkuda laskesuusatamise alal. Meie sportlased on näidanud head vormi ja tiimitööd ning suudavad konkureerida teiste tugevate riikidega. Oluline on õnne, õige taktika ja hästi läbimõeldud laskeharjutused. Kindlasti on Eesti fännidel põhjust kodurajal kaasa elada ning loota meie sportlastele parimale tulemusele. Ootame põnevusega, kuidas meie teatekolmik võistleb ning loodame, et medal pole kaugel.

Loe rohkem:  Norra meeskond võttis teatesõidus kindla võidu, Eesti 12. | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga