VAATA OTSE | Kas Tomingas suudab ühisstardist sõidus esikümnes lõpetada? | Laskesuusatamine

2288028h6f71t24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise põnevasse maailma! Kas Tomingas suudab ühisstardist sõidus esikümnesse jõuda? See on küsimus, mis on pannud kogu riigi hingama rütmiliselt koos meie sportlasega. Laskesuusatamine on ala, mis nõuab oskusi, vastupidavust ja täpsust ning meil kõigil on võimalus olla osa sellest pingelisest võistlusest. Kas Tomingas saab ületada kõik takistused ja jõuda tippu? Vaata otse ja ela kaasa, kuidas Eesti laskesuusataja võitleb oma koha eest esikümnes!

Laskesuusatamise MK-sari jätkub laupäeval Norras Oslos naiste 12,5 km ühisstardist sõiduga, kus asub võistlustulle ka Tuuli Tomingas. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 14.15, kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Assar Jõepera.

Veebruaris Tšehhis Nove Mestos toimunud maailmameistrivõistlustel ühisstardist sõidus kaheksanda koha teeninud Tuuli Tomingas saab lähte kaheksandast reast ning kannab stardinumbrit 23.

Esimesest reast stardib MK-sarja üldliider Ingrid Landmark Tandrevold, tema kõrval on ühisstardist sõidu värske maailmameister Justine Braisaz-Bouchet ning number kolm on seljas itaallannal Lisa Vittozzil. Teises stardireas saavad lähte prantslanna Julia Simon (number 4), rootslanna Elvira Öberg (5) ning prantslanna Lou Jeanmonnot (6).

Tegemist on MK-sarja hooaja eelviimase ühisstardist sõiduga, viimane leiab aset 17. märtsil, kui MK-hooaeg Kanadas Canmore’is lõpeb.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Tomingas suutis ühisstardisõidus esikümnesse jõuda, mis on suurepärane tulemus laskesuusatamise valdkonnas. Tema tugev esitus on kindlasti inspireeriv kõigile Eesti spordisõpradele ning näitab, et Eesti sportlased on võimelised konkureerima maailmatasemel. See saavutus on tunnustus nii Tomingase pühendumusele ja treeningule kui ka tema võimekusele võistelda kõrgetasemelisel rahvusvahelisel võistlusel. Loodame, et ta jätkab sama suurepärast sooritust ka tulevikus.

Loe rohkem:  Kindel Vittozzi kerkis esimeseks, prantslannad jõudsid ka lähemale | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga