TÄNA OTSE | Kas Eesti neidudel õnnestub kodusel MM-il sõita esikümnesse? | Laskesuusatamine

2278818h9405t24

Tere tulemast! Täna otseülekandes jälgime põnevusega, kas Eesti neidudel õnnestub kodusel laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel sõita end esikümnesse. Keskendume sellele, kuidas meie sportlased suudavad kohaliku publiku toetusel oma parimat võistlust teha ning püüda auhinnalisi kohti. Tegemist on suure väljakutsega, kuid me usume meie sportlastesse ja nende võimekusse saavutada suurepäraseid tulemusi. Jääge meiega ja kogete kaasaelamise rõõmu ning pinget, mida pakub Eesti laskesuusatamise tiim.

Otepääl toimuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel sõidetakse reedel noorte teatesõidud. ERR-i spordiportaali otseülekanne neidude teatesõidust algab kell 13.20.

Neidude teatekolmikuid tuleb reedel lumele 24, Eesti nende seas 14. stardinumbriga. Mullu Kasahstanis moodustasid Eesti trio Vibeke Välbe, Mirtel Kärsna ja Violetta Konopljova, kellest esimesed kaks on stardis ka täna, ainult et Kärsna sõidab avavahetust. Ankrunaiseks on Rosibel Marii Kaldvee.

Mullu käisid Eesti neiud kolmel trahviringil, mistõttu kogunes võitjale Saksamaale lõpuks kaotust ligi kümme minutit.

Kasahstanis teatesõidumedali võitnud neidudest on täna Otepääl võistlustules vaid Itaalia teisena üle finišijoone toonud Carlotta Gautero.

Täna toimus põnev võistlus, kus Eesti neiud võitlesid kodusel MM-il esikümnesse sõitmise eest laskesuusatamises. Oli meeldiv näha, kuidas nad demonstreerisid oma oskusi ja võitlusvaimu. Kuigi võistlustulemused pole veel lõplikud, tundub, et naised tegid oma parima ja võitlesid südikalt. Olen kindel, et olenemata lõpptulemustest jäid nad võistlusele lootusrikkalt ja uhkusega. Eesti laskesuusatamise tulevik näib olevat helge nende noorte talendikate sportlaste kätes.

Loe rohkem:  Susan Külm: läksin nullide peale välja | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga