VAATA OTSE | Hüppemäel säranud Ilves jahib kolmandat pjedestaalikohta | Kahevõistlus

2254440hbafft24

Tere tulemast! Täna vaatame põnevust täis kahevõistluse võistlust, kus hüppemäel säranud Ilves on otsustanud jahtida kolmandat pjedestaalikohta. See lubab olla äärmiselt põnev võistlus, kus spordiarmastajatel on võimalus näha tipptasemel sportlasi võitlemas auhinna nimel. Ilm on ideaalne ja meie ootused on kõrgel! Kas Ilves suudab oma eelmise esinemise ületada ja tõusta pjedestaalikohale? Ainult aeg näitab. Jääge meiega ja olge valmis pealt vaatama, kuidas ajalugu kirjutatakse!

Otepääl toimuva kahevõistluse MK-etapi viimased võitjad selguvad pärastlõunal algavas murdmaasõidus, kus Kristjan Ilves üritab kodusel võistlusel kolmandat korda esikolmikusse jõuda.

Ilves kandus pühapäevasel hüppevõistlusel 100,5 meetri kaugusele, teenis sellega 129,2 punkti ja saavutas kolmanda koha.

“Minu nädalavahetus on siiani midagi müstilist ja erilist olnud. Kodupubliku ees on väga äge võistelda,” rääkis Ilves hüppevõistluse järel. “Kõiki kolme hüpet on väga raske omavahel võrrelda, sest olud on igal päeval erinevad olnud. Täna oli kõige stabiilsem tuul ja suutsin seda ära kasutada. Kokkuvõttes sain töö hästi tehtud.”

Eestlasest rohkem punkte kogusid vaid MK-sarja üldliider norralane Jarl Magnus Riiber (103 m; 135,2 p) ja austerlane Stefan Rettenegger (99 m; 129,8 p). Neljas oli sakslane David Mach (101,5 m; 129 p) ja viies austerlane Thomas Rettenegger (97 m; 128,8 p).

Ilves stardib suusarajale Riiberist 24 ja Retteneggerist kaks sekundit hiljem. 10 km pikkusele murdmaasõidule antakse start kell 14.15. Võistlusele saab kaasa elada ETV või ERR-i spordiportaali vahendusel.

Enne võistlust:

Kristjan Ilves tegi reedel kodupubliku ees hooaja parima esituse ning kordas laupäeval oma reedest tulemust, saavutades taas teise koha. Eestlasele oli see karjääri kaheksandaks pjedestaalikohaks MK-sarjas. Mõlemal päeval edestas Ilvest üksnes MK-sarja üldliider norralane Jarl Magnus Riiber, kes jahib pühapäeval kümnendat järjestikust etapivõitu.

Loe rohkem:  Nimekas Saksamaa kahevõistleja lõpetab sel nädalal karjääri | Kahevõistlus

MK-sarja üldarvestuses edestab Riiber (1570 punkti) pühapäevase võistluspäeva eel lähimat konkurenti Stefan Retteneggerit 439 silmaga. Austerlasele järgnevad norralane Jörgen Graabak (1113 p), koondisekaaslane Johannes Lamparter (1040 p) ja Ilves (848 p).

Meeste hüppevõistlus saab alguse kell 11.00 ning 10 km pikkusele murdmaarajale starditakse kell 14.00.

Kokkuvõttes võime öelda, et Ilves on näidanud suurepärast vormi ja kindlat sooritust hüppemäel. Ta on kindlalt jahimas kolmandat pjedestaalikohta ja tema sihikindlus on imetlusväärne. Kahevõistluse fännid on kindlasti põnevil tema edasistest võistlustest ning loodame, et ta suudab oma eesmärgi saavutada. Ilvese pühendumus ja oskuslikud hüpped teevad temast tõelise sportlase, kes väärib kogu toetust ja tunnustust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga