Riiber jätab Lahti MK-etapi vahele | Kahevõistlus

2282025h63e3t24

Tervitused kõigile spordisõpradele! Hiljutine uudis, et Janne Riiber jättis Lahti MK-etapi vahele, on tekitanud elevust kahevõistluse fännide seas üle maailma. See ootamatu otsus on pannud paljud spekuleerima sportlase tervisliku seisundi üle ning loonud põnevust tulevaste võistluste suhtes. Janne Riiber on tuntud oma vapra võistlusvaimu ja silmapaistvate saavutuste poolest ning tema puudumine Lahti MK-etapilt on kindlasti ootamatu pööre. Jääme huviga ootama, milliseid põnevikke toob kaasa järgnev võistlushooaeg!

Otepääl kahevõistluse MK-sarja üldvõidu kindlustanud norralane Jarl Magnus Riiber sel nädalavahetusel Soomes Lahtis peetaval MK-etapil ei võistle.

Riiber on võitnud kõik 2024. aastal peetud kümme etappi, seetõttu otsustas ta nüüd teha pikema pausi, et käia uuringutel enda õlaga, mida ta on mitmel korral nihestanud.

“Jarlil on olnud fantastiline hooaeg. Ta kindlustas MK-sarja üldvõidu neli etappi enne hooaja lõppu. Nüüd jätab ta Lahti vahele, et olla maksimaalselt valmis Oslo etapiks ning seejärel ka proovi-MM-iks Trondheimis,” ütles Norra koondise spordijuht Ivar Stuan. “Jarl soovib proovida, kuidas õlg pingele vastu peab.”

Lahtis võistlevad norralastest Espen Andersen, Espen Björnstad, Kasper Moen Flatla, Jörgen Graabak, Jens Luraas Oftebro, Andreas Skoglund ja Simen Tiller.

Kuigi Jarl Magnus Riiberi otsus jätta Lahti MK-etapp vahele võib olla pettumus fännidele, peame mõistma, et sportlase tervis ja heaolu on alati esmatähtsad. Kahevõistluses on oluline pidev treenimine ja puhkamine, et saavutada parimad tulemused. Loodame, et Riiber naaseb järgmisteks võistlusteks tugevamana ja valmistub hoolikalt olümpiamängudeks. Eesti fännid toetavad teda kogu tee!

Loe rohkem:  Riiber teenis kindla võidu, Ilves piirdus 20. kohaga | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga