Pulles tegi MK-sarjas karjääri parima sõidu | Suusatamine

1752251ha91ct24

Tere tulemast kõigile suusaspordi fännidele! Pulles tegi MK-sarjas hiljuti karjääri parima sõidu ja see on pannud kogu Eesti suusamaailma õhku ahmima. Tema silmapaistev saavutus on toonud rõõmu ja uhkust kogu riigi spordi entusiastidele. Pullese vapustav sõit on tõestuseks sellest, et Eesti suusatajad on maailma tippudega võrdsed ja suudavad näidata oma oskusi parimal viisil. Liituge meiega, et tähistada Pullese võimsat saavutust ning anda talle kogu meie toetus ja tunnustus!

Murdmaasuusataja Mariel Merlii Pulles saavutas Kanadas Canmore’is toimuval MK-etapil vabatehnikasprindis 21. koha.

25-aastane Pulles pääses kvalifikatsioonist edasi 18. ajaga. Veerandfinaalis sai ta oma sõidus viienda koha, kaotades võitjale rootslannale Maja Dahlqvistile 1,04 sekundiga. Lisaks Dahlqvistile jõudis sellest sõidust poolfinaali norralanna Mathilde Myhrvold (+0,08).

Kokkuvõttes sai Pulles 21. koha, mis tähistab tema karjääri senist parimat tulemust MK-sarjas. Siiani oli Pullese parimaks lõppkohaks 2019. aastal Otepääl teenitud 40. koht.

Võistluse võitis norralanna Kristine Stavaas Skistad, teise ja kolmanda koha hõivasid rootslannad Dahlqvist (+0,57) ja Linn Svahn (+1,40).

Meeste finaalis võidutses norralane Johannes Hösflot Kläbo. Teiseks tuli võitja kaasmaalane Erik Valnes (+0,43) ja kolmandaks rootslane Edvin Anger (+0,63). Ühtki eestlast stardis polnud.

Kokkuvõttes võib öelda, et Pulles tegi MK-sarjas oma karjääri parima sõidu ning näitas suurepärast vormi ja oskusi suusarajal. Tema saavutus on suureks inspiratsiooniks nii enda meeskonnale kui ka kõigile suusahuvilistele Eestis. Pulles on tõestanud end tugeva konkurentsiga võidusõitjana ning kindlasti jätkab ta edukat karjääri suusatamise valdkonnas. Tema saavutus on uhkuseks kogu Eesti suusaspordi jaoks ning loodetavasti toob see kaasa veelgi suuremat tähelepanu ja toetust sellele alale meie riigis.

Loe rohkem:  Krüger sai hooaja esimese etapivõidu, Alev 35. | Suusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga