Tuleval nädalal on “Plekktrummi” külaline bioloog Toivo Maimets | Kultuurisaated

1917215h02fct24

Järgmisel nädalal on kultuurisaates “Plekktrumm” külas tunnustatud bioloog Toivo Maimets, kes jagab oma põnevaid teadmisi loodusest ning keskkonnast. Maimets on tuntud oma kirgliku suhtumise ja sügava kire poolest looduse kaitsmisesse ning tema nägemus ja teadmised annavad kindlasti uut perspektiivi meie ümbritsevale maailmale. Ära jäta vahele võimalust kuulata tema põnevaid mõtteid ning avastada looduse saladusi koos temaga “Plekktrummis” järgmisel nädalal.

Järgmisel esmaspäeval on kultuurisaates “Plekktrumm” külas Tartu Ülikooli rakubioloogia professor Toivo Maimets.

Eesti ülikoolides on emakeelsete doktoritööde arv väga väike. Miks eesti keel ja tippteadus kokku ei taha sobida? “Plekktrummi” külaline on äsja Tartu Ülikooli keeleteo auhinna pälvinud rakubioloogia professor Toivo Maimets.

“Plekktrumm” on eetris esmaspäeval kell 22.00 ETV2-s.

Järgmisel nädalal saame kuulda bioloog Toivo Maimetsa huvitavaid mõtteid ja teadmisi saates “Plekktrumm”. Tema külaskäik pakub kindlasti põnevat ja harivat vaatamist kõigile looduse ja bioloogia huvilistele. Maimetsa teadmised ja kirg bioloogia vastu aitavad meil paremini mõista meie ümbritsevat loodust ja selle olulisust. Ärge jätke vahele võimalust kuulata selle tunnustatud bioloogi mõtteid ja kogemusi ning avardada oma teadmisi!

Loe rohkem:  Jaan Tootsen: loodan, et eesti mõtleja mõte on ka 50 aasta pärast unikaalne | Kultuurisaated

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga