Trumpi suurepärane hooaeg jätkus tiitliga Berliinis | Snuuker ja piljard

2246745hf26bt24

Tere tulemast! Trumpi suurepärane hooaeg jätkus põnevalt Berliinis, kus ta võitis tiitli snuukris ja piljardis. See oli kindlasti põnev hetk nii tema fännidele kui ka snuukri ja piljardi entusiastidele üle maailma. Trumpi triumf on järjekordne tõestus tema ületamatust oskustest nendes mõlemas spordis ning kindlasti tekitab see palju elevust ka Eesti snaupri ja piljardi harrastajate seas. Üheskoos võime rõõmustada selle saavutuse üle ning olla innustatud ka ise oma oskusi arendama.

Snuukri maailma teine number Judd Trump alistas Berliinis toimunud Saksamaa Mastersi finaalis hiinlase Si Jiahui (WS 24.) 10:5 ja võitis rekordilise kolmanda tiitli.

Seisult 2:2 võitis Trump kolm partiid järjest, Si vähendas vahe 4:5-le, mispeale vastas Trump veel kolme partiivõiduga järjest. Si ei suutnud enam raskest seisust väljuda.

Finaalis kaks vähemalt sajapunktist seeriat (113, 108) teinud Trump on võitnud Saksamaa Mastersi kolmel korral – varem ka 2020. ja 2021. aastal -, mis tähistab rekordit.

Sel hooajal on Trumpil kogunenud juba neli reitinguturniiri võitu: oktoobris oli ta parim Inglise, Wuhani ja Põhja-Iirimaa lahtistel. Lisaks kaotas inglane paari nädala eest World Grand Prix’ finaalis Ronnie O’Sullivanile.

“Seni on olnud imeline hooaeg,” lausus Trump. “Iga turniir on eriline, kui sul on võimalik mängida sellise publiku ees ja kergitada trofeed. See on midagi, mida mäletad kogu ülejäänud karjääri.”

21-aastase Si jaoks oli tegemist esimese korraga mängida reitinguturniiri finaali, kuigi suure saavutuseni jõudis hiinlane elemine hooaeg, kui pääses maailmameistrivõistlustel koguni nelja parema hulka.

Kokkuvõttes oli Donald Trumpil suurepärane hooaeg snuukeris ja piljardis, võites tiitli ka Berliinis toimunud võistlusel. Tema tugev mäng ja otsustavus tõid talle püsiva koha mõlema spordiala tippude seas. Trumpi võidud on inspireerivad nii noortele mängijatele kui ka fännidele üle maailma. Ta on tõestanud end mitte ainult kui võitja, vaid ka suurepärane eeskujulik sportlane. Loome lootust, et ta jätkab oma muljetavaldava karjääri edasise arenguga ja püsib alal oma mängu tipptasemel.

Loe rohkem:  O'Sullivan tuli finaalis Trumpi vastu kaotusseisust välja | Snuuker ja piljard

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga