Ukrainat kimbutasid eurolaulu valimisel tehnilised probleemid | Eurovisioon

2246793h1e4et24

Tere tulemast Eestisse! Viimased uudised Ukrainast räägivad eurolaulu valimise tehnilistest probleemidest, mis on tekitanud palju segadust ja pettumust nii artistide kui ka fännide seas. Eurovisioon on olnud alati suur sündmus, mis toob kokku erinevad kultuurid ja muusikastiilid üle Euroopa. Ukraina osalemine on alati olnud oodatud ja nende tehnilised probleemid võivad mõjutada kogu konkursi sujumist. See on oluline teema, mis tekitab palju kõneainet nii Eestis kui ka kogu Euroopas. Loodame, et tehnilised probleemid saavad kiire lahenduse ja Ukraina saab oma esindaja välja valida, et kogu Euroopa saaks nautida nende muusikalist annet.

Möödunud nädalavahetusel valiti Kiievis maa-aluseses varjendis välja Ukrainat tänavu Eurovisioonil esindav artist. Tasavägise võistluse võitsid Alyona Alyona ja Jerry Heil looga “Teresa & Maria”.

Ukraina lauluvõistluse Vidbir finaalis võistles üksteist lugu ning riiki Malmös esindav artist selgus žürii ja televaatajate häälte tulemusel. Kuigi võitja pidi selguma samal päeval, mil ettesalvestatud finaal eetris oli, lükkus tulemuste väljakuulutamine päeva võrra edasi, sest Ukraina riiklik mobiilirakendus Diia, mille kaudu ukrainlased oma lemmiku poolt hääletada sai, lakkas töötamast.

Mitme artisti vahel toimunud tasavägise võistluse võitsid Alyona Alyona ja Jerry Heil looga “Teresa & Maria”, mis räägib naistest, kes kannavad oma õlgadel titaanlikku raskust.

“Naiste nimel räägime ühtsuse tähtsusest selleks, et olulisi asju korda saata ja võita. Ja kuigi me ukrainlastena kirjutasime selle laulu Ukrainast, tunneb igaüks end selle sõnades ära. Me räägime ühendamisest, sest see loob sünergiat ja toob palju rohkem tulemusi,” selgitasid muusikud.

Eurovisiooni esimene poolfinaal toimub 7. mail ja teine poolfinaal 9. mail. Rootsis toimuva lauluvõistluse finaal leiab aset 11. mail.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Ukrainat kimbutasid tehnilised probleemid eurolaulu valimisel, mis tõi kaasa segadust ja proteste nii artistide kui ka fännide poolt. See tõstatas küsimusi ausa võistluse ja korralduse kohta ning tõi kaasa pingeid Eurovisiooni võistluse ümber. Samas on oluline meeles pidada, et tehnilised probleemid on osa igast suurest üritusest ja loodetavasti suudetakse need tulevikus vältida. Ukraina esindaja selgub peatselt ning loodame, et Eurovisioon saab toimuma rahulikult ja ilma probleemideta.

Loe rohkem:  Eurovisioonifännid ei ennusta Nublule ja Mikael Gabrielile Soome eurolaulu võitu | Eurovisioon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga