Saudi Araabia paneb snuukrimängijatele välja kopsaka auhinnaraha | Snuuker ja piljard

2259525h99a8t24

Tere tulemast Eestisse! Saudi Araabia on pannud välja suure auhinnaraha snuukrimängijatele, mis on tõeline põnevus kõigile snuukri ja piljardi entusiastidele üle maailma. See uudis on kindlasti pannud paljusid mõtlema võimalusele osaleda selles suures võistluses ja võita suurejooneline auhind. Snuuker ja piljard on alati olnud populaarsed spordialad ning selle auhinnarahaga on kindlasti veelgi suurem motivaator osaleda ja näidata oma oskusi. Loodame, et Eestist võtab osa mitmeid andekaid snuukrimängijaid, kes suudavad võistlusel hästi esineda ja auhinnaraha koju tuua.

Tänavu suve lõpus Saudi Araabias Riyadhis toimuva snuukri profiturnee turniiri auhinnafond ületab kahe miljoni naela piiri ehk tegemist on kõige hinnalisema võistlusega pärast MM-i.

Saudi Araabia otsib spordimaailmas jõuliselt olulist positsiooni ja snuuker on üks paljudest aladest, millesse on viimasel aastatel investeeritud.

Saudi Arabia Snooker Mastersi nime kandvat võistlust nimetavad snuukri profiturnee (WST) korraldajad juba neljandaks suurturniiriks MM-i, UK Championshipi ja Mastersi kõrval.

31. augustist 7. septembrini toimuvale võistlusele on oodatud 128 profiturneel osalejat, samuti jagavad korraldajad välja kuus erikutset.

Kui üldiselt mängitakse tavapäraste reeglitega, siis maksimaalse seeria ehk 147 punkti saavutamisel on mängijatel võimalus lüüa veel “kuldset palli”, mis annab edu korral 20 punkti lisaks.

Tegemist pole küll esimese Saudi Araabias toimuval snuukri profiturnee etapiga, sest juba märtsi alguses kogunetakse Riyadhi World Masters of Snookeri turniirile, mis küll reitingupunkte ei anna.

Kokkuvõttes on Saudi Araabia otsus panna snuukrimängijatele välja suur auhinnaraha oluline samm snuukri ja piljardi populariseerimisel riigis ning terves piirkonnas. See võib aidata kaasa spordiala jätkuvale arengule ja kutsuda esile uusi talente. Lisaks võib see tõsta snuukri mainet kui professionaalset ja populaarset spordiala. Auhinnafondi suurus toob kindlasti tähelepanu kogu maailmast ja võib osutuda atraktiivseks ka rahvusvahelistele mängijatele. Saudi Araabia tugev panustamine snuukrimängijatesse on julgustav ja lootustandev uudis spordi entusiastidele.

Loe rohkem:  Türgiga kokkuleppele jõudnud Eesti korraldab järgmisel aastal piljardi EM-i | Snuuker ja piljard

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga