Tormis Laine tegi EK-sarjas karjääri parima esituse | Mäesuusatamine

2247945h2ea3t24

Tormis Laine on Eesti kõige ihaatumaid noori mäesuusatajaid ja hiljuti tegi ta Eesti Karika sarjas karjääri parima esituse. Tema muljetavaldav sõit paelus publikut ning tõi talle ka kõvasti kiitust ja tunnustust. Laine on tuntud oma vapra ja sihikindla stiili poolest ning tema pühendumus mäesuusatamisele on silmapaistev. Ta on tõusnud üheks Eesti mäesuusatamise tuleviku lootuseks ning tema saavutus EK-sarjas näitab, et ta on valmis võtma vastu ka suuremaid väljakutseid rahvusvahelisel areenil.

Tormis Laine tuli Šveitsis Gstaadis toimunud slaalomi Euroopa karikavõistluste etapil 16. kohale, mis tähistab Eesti mäesuusatamisele aegade parimat tulemust.

58. stardinumbriga ehk suhteliselt kehvalt positsioonilt tuli Laine esimeses sõidus 20. kohale. Teises sõidus sai ta paremuselt 13. aja ehk kerkis kokkuvõttes 16. kohale.

Euroopa karikaetapi võitis norralane Theodor Bräkken, kellele Laine kaotas kahe laskumise summas 1,45 sekundiga.

Laine senise karjääri parim tulemus Euroopa karikasarjast pärineb 2022. aasta detsembrist, kui oli Gurgli (Austria) suurslaalomis 26. Käimasoleval hooajal tuli ta Valloire’is (Prantsusmaa) jõulude eel samuti suurslaalomis 28. kohale.

Laine võistles Gstaadi slaalomis ka esmaspäeval, aga katkestas avalaskumisel.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tormis Laine on teinud Eesti Karikasarja mäesuusatamises oma karjääri parima esituse. Tema võitlusvaim ja pühendumus näitasid tema tugevat potentsiaali tulevikuks. Loodame, et ta jätkab samas vaimus ja saavutab veelgi suuremaid edusamme tulevikus. Tormis Laine on kindlasti üks Eesti mäesuusatamise tulevikutegijaid ja meil on suur rõõm näha teda arenemas selles spordialas. Täname teda tema pühendumuse ja kirgliku esituse eest Eesti Karikasarjas.

Loe rohkem:  Tormis Laine jäi Kanadas esimesena pjedestaalilt välja | Mäesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga