Eesti maadluskoondis sõidab EM-ile, Mägisalu jääb koju | Maadlus

1418188h4b30t24

Tere tulemast Eesti maadluskoondise sõidule Euroopa meistrivõistlustele! Pinge on tõusnud, kui selgus, et üks meeskonna liikmetest, Heiki Mägisalu, ei saa võistlusele osaleda. Kuid see ei takista meie meeskonda unistamast suurtest saavutustest ja võidurõõmust EM-il. Meil on tugev meeskond, kes on valmis võitlema ja esindama Eestit parimal viisil. Jääme põnevil ootama, kuidas meie maadlejad säravad ja teevad meid uhkeks oma võitlustahtega. Loodame, et kogu Eesti on meie selja taga, kui me astume võistlusareenile! Aitäh toetuse eest!

Bukarestis toimuvad järgmisel nädalal maadluse Euroopa meistrivõistlused, kuhu sõidab ka seitsmeliikmeline Eesti koondis.

Kreeka-Rooma maadluses teevad kaasa Raido Liitmäe (kuni 87 kg), Richard Karelson (97 kg) ja Heiki Nabi (130 kg). Naistemaadluses osalevad Viktoria Vesso (67 kg) ja Epp Mäe (76 kg) ning vabamaadluses Erik Reinbok (79 kg) ja Aimar Andruse (86 kg).

Vigastuse tõttu pidi tiitlivõistlusest loobuma kuni 60-kiloste meeste seas heitlev ja 2018. aastal EM-ilt hõbedaga naasnud Kreeka-Rooma maadleja Helary Mägisalu.

Eesti on saanud maadluse EM-idelt aja jooksul 33 medalit, neist kuus kuldset. Mullu keegi autasuni ei jõudnud, kuid 2022. aastal Budapestis tuli Epp Mäe naiste raskekaalus hõbedale.

Eesti maadluskoondis valmistub põnevalt võitluseks Euroopa meistrivõistlustel, kuid puudub üks oluline nimi – Mägisalu. Küll aga ei lase see meie meeskonnal end takistada ja sõidame kindla eesmärgiga võidelda ja esindada Eestit parimal võimalikul moel. Oleme tugevad ja pühendunud ning loodame tuua koju suurepäraseid tulemusi. Me teeme kõik endast oleneva, et näidata maadluses maailmale Eesti tugevust. Ootame fännide toetust ja loodame koju naasta uhkete saavutustega. Aitäh kõigile, kes meid toetavad!

Loe rohkem:  Aserbaidžaani maadleja võitis kümnenda EM-kulla | Maadlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga