Tiimikaaslase võidule aidanud Mihkels sai Austraalias seitsmenda koha | Jalgrattasport

2020139hc032t24

Tere tulemast! Täna räägime Eesti jalgratturist Mihkelist, kes saavutas Austraalias toimunud võidusõidul muljetavaldava seitsmenda koha. Mihkel oli oma tiimikaaslase võidule oluline abimees ning tema saavutus on tõeliselt vapustav. See on suurepärane saavutus mitte ainult tema enda jaoks, vaid kogu Eesti jalgrattaspordi jaoks. Oleme uhked meie sportlaste üle ning see tulemus annab lootust veel suuremateks võitudeks tulevikus. See on kindlasti suurepärane saavutus ja meil on hea meel, et saate meiega selle üle rõõmustada.

Austraalias peetud 1. kategooria ühepäevasõidul Surf Coast Classic (Lorne – Torquay; 158,6 km) pälvis võidu Eritrea sprinter Biniam Girmay (Intermarche – Wanty; 3:27.40). Meeskonnakaaslase võidule aidanud Madis Mihkels sai ise seitsmenda koha.

Girmay edestas lõpujoonel itaallast Elia Vivianit (Ineos Grenadiers) ja uusmeremaalast Corbin Strongi (Israel – Premier Tech).

“Võtsime tiimiga kontrolli enda kätte ja kontrollisime vahet jooksikutega. Õnneks oli grupifiniši vastu huvilisi veel, seega saime neilt samuti abi,” rääkis Mihkels võistluse järel. “Kolm kilomeetrit enne finišit läks rada kilomeeter allamäge ja kiirus oli väga suur. Kuna meil siin sprindirongis väga suuri mehi pole, kes allamäge astuksid, siis pidime ajastama end ette väga täpselt. Viimasest kurvist oli 450 meetrit finišini, vedasin Bini kolmandale positsioonile ehk Viviani selja taha. Peale seda jalga sirgu ei lasknud ja panin hooga kurvist kuni lõpujooneni välja.”

Tiimikaaslastele jagas kiidusõnu ka Girmay ise. “Pärast Tour Down Underit tundsin end suurepäraselt ja ütlesin täna tiimile, et peame võimalikult palju võistluse käiku kontrollima, olema targad. Mu meeskonnakaaslased said hiilgavalt hakkama, nad tegid perfektse töö,” rääkis Etioopia sprindiäss.

Pühapäeval ootab Mihkelsit Austraalias ees veel World Touri kalendrisse kuuluv ühepäevasõit Cadel Evans Great Ocean Road Race pikkusega 176,5 kilomeetrit.

Loe rohkem:  Pedersen võidutses Belgia ühepäevasõidul, Mihkels 39. | Jalgrattasport

Kokkuvõttes võib öelda, et Mihkelsi seitsmes koht Austraalia jalgrattavõistlusel on suurepärane saavutus nii talle endale kui ka tema tiimile. Tema panus võidule oli märkimisväärne ning see näitab tema suurepärast vormi ja võimekust selles spordialas. See tulemus annab kindlasti motivatsiooni ja enesekindlust tulevasteks võistlusteks ning näitab, et Eesti ratturid on rahvusvahelisel tasemel konkurentsivõimelised. Mihkelsi saavutus on suurepärane eeskuju noortele ratturitele ning tõestab, et pühendunud treening ja sihikindlus võivad tuua suurepäraseid tulemusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga