Eesti Laulu poolfinaali saateid on vaadanud üle 300 000 inimese | Eesti Laul

2224893h9793t24

Tere tulemast Eesti Laulu poolfinaali! Üle 300 000 inimese on naudinguga jälginud meie saateid, mis on täis põnevust ja kirge. Eesti Laul on kogunud tohutu populaarsuse üle kogu riigi ning meie esinejad on pannud südamed kiiremini põksuma. Igal aastal peame tunnistama üha kasvavat huvi meie saadete vastu ning see näitab selgelt, kui palju armastust ja toetust meie muusikud ja etteasted saavad. Ole osa sellest aastast, kui Eesti Laul annab taas võimaluse uutele andekatele artistidele särama tõusta!

Eesti Laulu üks ja ainus poolfinaal jõudis ERR-i kanalite vahendusel rohkem kui 300 000 inimeseni.

Laupäeval toimunud Eesti Laul 2024 poolfinaali kontserti ja Tartust vaatajateni jõudnud erisaateid on vähemalt 15 minutit telekanalite ETV, ETV+ ja ETV2 vahendusel vaadanud 344 000 inimest (allikas: Kantar Emor, otse- ja järelevaatajad).

Enim paelus vaatajaid poolfinaali esimene pool, kus esmakordselt astus publiku ette 15 artisti. Laupäevase otseülekande ajal oli ETV kanalil siis püsivalt 150 000 vaatajat. Koos järelevaatamisega on poolfinaali mõlema osa keskmine vaatajate arv minuti kohta kasvanud 179 000 inimeseni. ETV+ kanalil jälgis saadet püsivalt 10 000 vaatajat.

Lisaks telekanalitele vahendasid poolfinaali ka ERR.ee portaal, Jupiter ja Raadio 2. Veebis oli laupäevase otseülekande ajal Eesti Laulul püsivalt 10 000 kaasaelajat. Palju tähelepanu on pälvinud ka “Tartu 24” sketš, mis portaali vahendusel on jõudnud mitmekümne tuhande inimeseni.

Poolfinaali eel tõi ETV Tartust vaatajateni ka kaks erisaadet. Reedel eetris olnud erisaadet “Eesti Laul 2024. Euroopa Kultuuripealinnas Tartus” on otse ja järele vaadanud keskmiselt 101 000 inimest. Poolfinaali sisse juhatanud erisaadet “Eesti Laul 2024. Roosa vaip” on otse ja järele vaadanud 97 000 inimest.

Loe rohkem:  5miinust ja Puuluup võitsid ülekaalukalt kõik Eesti Laulu hääletusvoorud | Eesti Laul

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti Laulu poolfinaali saateid on jälgitud suurejooneliselt üle terve Eesti. Rohkem kui 300 000 inimest on pühendanud aega ja huvi, et toetada oma lemmikartisti või avastada uut muusikat, mis võiks neid kõnetada. See näitab, kui oluline ja populaarne on see võistlus Eesti muusikamaastikul ning kuidas inimesed on põnevil ja pühendunud kohaliku muusika toetamisele. See annab lootust ja innustust tulevastele artistidele ja muusikaarmastajatele üle kogu riigi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga