Romet Pajur pälvis Hollandi ühepäevasõidul kümnenda koha | Jalgrattasport

1591354h7197t24

Estonian cyclist Romet Pajur recently achieved an impressive tenth place finish in a one-day race in the Netherlands, showcasing his talent and determination on the international stage. Pajur’s success highlights the growing prominence of Estonian athletes in the world of cycling, as he continues to make his mark in competitive races. With his strong performance and promising future ahead, Pajur is undoubtedly a name to watch in the world of cycling. Estonians can take pride in his accomplishments and look forward to more exciting races from this talented cyclist.

Hollandis 47. korda peetud Dorpenomloop Rucphen ühepäevasõidul (UCI 1.2; 181,4 km) pälvis Romet Pajur (Team Lotto Kern-Haus PSD Bank) kümnenda koha.

Grupifinišis oli kiireim hollandlane Johan Dorussen (Development Team dsm-firmenich PostNL; 3:57.30), jättes selja taha kaasmaalase Huub Artzi (Wanty – ReUz – Technord) ja taanlase Henrik Pederseni (Uno-X Mobility Development Team). Pajur sai kümnenda ja Frank Aron Ragilo (Development Team dsm-firmenich PostNL) 27. koha, vahendab ejl.ee.

“Sõit oli stardist alates väga närviline ja oli palju kukkumisi, mille taha ka mina paar korda jäin,” ütles Pajur. “Nõrga tuule tõttu ei olnud eest ära minekuid ja punt püsis koos, kuid hoog oli suur. Üritasin nii palju ennast säästa kui võimalik, et finišiks hoida.”

“Finišisirgel hoidsin ennast ees, kuid tegin viimasel ringteel (ca 500 m enne lõppu) vale valiku ja läksin paremalt poolt, lootes, et see on minu võimalus veel ette liikuda. Kahjuks olid seal pool kutid, kes enda vahetuse lõpetasid ja tirri lasid. Pidin alustama enda sprinti juba seal ja üksinda täielikult tuule käes. Kahjuks võidu peale sprintida ei saanud, aga küll tulevad need võimalused,” lisas Pajur.

Loe rohkem:  Jorgenson teenis Pariisi-Nice'i velotuuril karjääri suurima võidu | Jalgrattasport

Prantsusmaal peetud ühepäevasõidul Cholet Agglo Tour (UCI 1.1; 196,7 km) pälvisid Van Rysel – Roubaix tiimis sõitvad eestlased Rait Ärm (+1.28) ja Norman Vahtra (+3.54) vastavalt 51. ja 76. koha.

Prantsusmaal lõppenud Normandia velotuuri (UCI 2.1) neljandal etapil (138,5 km) pälvis võidu inglanna Josie Nelson (Team dsm-firmenich PostNL; 3:51.40), edestades kanadalannat Ava Holmgreni (Lidl – Trek) ja norralannat Mie Björndal Ottestadi (Uno-X Mobility) kolme sekundiga. Elisabeth Ebras (UAE Development Team) kaotas võitjale 15 minuti ja 29 sekundiga ning sai 63. koha, valitsev Eesti meister Laura Lizette Sander (AG Insurance – Soudal NXTG) tulemust kirja ei saanud.

Kokkuvõttes võib öelda, et Romet Pajuri kümnendas koht Hollandi ühepäevasõidul on väga muljetavaldav saavutus. Tema tugevad jõupingutused ja pühendumus jalgrattasporti on selgelt nähtavad ning tõotavad palju suurepäraseid tulevikuvõimalusi. Eesti spordimaastikul on ta tõeline eeskuju noortele ratturitele ja tema saavutused annavad kindlasti hoogu kogu spordi arengule riigis. Soovime talle palju edu ja jätkuvat edu tulevastes võistlustes!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga